Tere!
Palun kasutage selle lehe sisu vaatamiseks teist brauserit. Soovitame kasutada Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Microsoft Edge'i või Safarit.

Pärnu mnt. 141, Tallinn, 11314, Eesti


+372 6581 378
info@elko.ee

Zepp – uus nutikella kaubamärk

ZEPP-E-smartwatch-Huami
Stiilne nutikell igapäevaseks tervise jälgimiseks Huami poolt - maailma juhtiv innovaator kantavate nutiseadmete vallas.
Zepp E on mõeldud kiire elutempoga spetsialistidele, kes soovivad tipptasemel disaini ning suurepäraseid tervise- ja vormijälgimisvõimalusi.

Tegemist on minimalistliku nutikellaga, millel on sujuv kahepoolne 3D kumerus, südame löögisagedus ja SpO2 monitooring tervisliku ja elegantse elustiili jaoks.

Täiesti uus Zepp E-seeria kasutab AI ja tipptasemel tehnoloogia võimsust, et muuta elutähtis tervisestatistika praktilisteks soovitusteks, aidates kasutajatel tõhusamalt jälgida oma füüsilist ja vaimset heaolu.

Zepp E pakub erinevaid tervisemõõdikuid, une ja stressi jälgimist, 11 spordirežiimi treeningute salvestamiseks ja jälgimiseks, tervisehindamise platvormi Personal Activity Intelligence (PAI), mis muudab keeruka teabe kasutaja südame löögisageduse ja igapäevase aktiivsuse tasemete kohta üheks mõõdikuks, pakkudes kergesti mõistetavat punktisummat, mis aitab kasutajatel oma füüsilise seisundi üle hinnata.

Lisaks tervise ja fitnessi jälgimisvõimalustele on Zepp E nutikas elukaaslane, mis võimaldab kasutajal määrata taimereid, äratuskellasid, kontrollida ilmateadet ning saada teateid, kui nutitelefonis tulevad sisse uued kõned või tekstisõnumid. Neile, kes tuginevad trenni ajal muusikale, on mõeldud Bluetooth Music Control, mis võimaldab treeningu ajal oma käekellast lugusid mängida, peatada või vahele jätta ilma, et peaks telefoni taskust välja võtma.

ZEPP toodete turustamine hõlmab Balti- ja Põhjamaid (Gandalf Distribution), Rumeeniat ja Sloveeniat.
ZEPP-E-smartwatches
ZEPP-logo
Kõrgtasemelise kaubamärgina kasutajate terviseandmete digitaalseks haldamiseks kasutab Zepp oma juhtivat AI algoritmilist süsteemi, et tuua digitaalseid terviselahendusi inimestele üle maailma. Alates traditsioonilisest tervise- ja treeningkoormuse jälgimisest kuni analüüsi ja varajase terviseseisundi hoiatusteni on Zepp pühendunud sellele, et aidata kasutajatel oma elukvaliteeti parandada. Zepp usub tehnoloogia kasutamisse, et paremini juhtida meie heaolu ja aidata kõigil nautida täisväärtuslikumat elu. Seetõttu on Zeppi missioon "uute tehnoloogiate pidev väljatöötamine, et aidata inimestel oma heaolu juhtida".

www.zepp.com
  1. Uudised
  2. Zepp – uus nutikella kaubamärk