Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

Tipptasemel Roborocki tolmuimejad lisati ELKO tarbeelektroonika portfelli

roborock-s5-100770074-large
ELKO grupi tooteportfell kasvab jätkuvalt ja suurel määral toimub see tänu kodu- ja tarbeelektroonika valiku laiendamisele. Selleks, et pakkuda klientidele kõige kaasaegsemaid ja innovaatilisemaid seadmeid, on ELKO sõlminud Roborocki robottolmuimejate turustuslepingu.
See kaubamärk on Xiaomi ökoloogilise ahela liikmesettevõte ja püüab luua uuenduslikke tooteid, et tulla toime mitmesuguste majapidamismuredega ja muuta elu tipptasemel tehnoloogia arendamise abil mugavamaks.

Roborock toodab Xioami kõige keerukamaid mudeleid – Mi Home robottolmuimeja ja Roborock robottolmuimeja. Kõik tolmuimejad on osa Xioami ökosüsteemist ja nutikast kodukeskkonnast. Tolmuimejatel on mitmeid erinevaid omadusi, näiteks navigeerimine nutitelefonist, kuid neid on siiski lihtne kasutada ja nad igapäevase kiire elutempo juures tehnoloogiliselt arenenud abilised.
Meil on au, et ELKO Grupp saab pakkuda oma klientidele maailma juhtivat robottolmuimejate kaubamärki. Roborocki toodete turustamine hõlmab Baltikumi, Põhjamaid ja Kesk- ning Ida-Euroopa riike. Roborocki toodetel on üsna muljetavaldavad tooteomadused nagu laserkaardistamine ja nutika navigeerimise tehnoloogia, kaasaegne disain, akul on võimas tööaeg ja tõhusus, mis teevad sellest väärtusliku investeeringu tarbeelektroonika portfellis. Võttes arvesse, et Roborock on Xiaomi ökosüsteemi ettevõte, mis pakub innovatsiooni ja kõrge kvaliteediga tehnoloogiat, on meil au, et suudame täita erinevate turgude klientide nõudmise kvalitatiivsete ja uuenduslike toodete järele.
Baiba Indāne ELKO grupi kaubamärgiüksuse juht
Roborocki meeskonnal on mitmekesine hariduslik taust ja kogemused erinevates valdkondades, näiteks algoritmide välja töötamine, elektroonikaehitus, mehaaniliste konstruktsioonide koostamine ja tootmine. Ettevõte annab teada, et nende visiooniks on luua tõeliselt funktsionaalseid ja vastupidavaid tooteid, mis aitavad inimestel kõrgtehnoloogia abil elu nautida. Koostöö ELKO grupiga avab uusi turge ja võimalusi tutvustada suurepärase jõudluse ja mõistliku hinnaga tooteid veelgi laiemale kasutajaskonnale.
roborock1
Palume toodete kohta lisateabe saamiseks võtta ühendust kohalike kliendihalduritega või külastada kohalikku e-kaubanduse süsteemi.
Roborockist
Ettevõte asutati juulis 2014. Beijing Roborock Technology Co., Ltd. on spetsialiseerunud robot-kodupuhastite ja muude puhastusseadmete uuringutele, arendamisele ja tootmisele. Septembris 2014 sai Roborock investeeringu Xiaomilt ning muutus Xiaomi liikmesettevõtteks. 2016. aasta septembris toodi turule esimene toode - robottolmuimeja Mi Home on muutunud Hiinas enimmüüdud robotipuhastiks. Aasta hiljem tõi ettevõte turule järgmise toote.

ELKO grupist
ELKO grupp on üks piirkonna suurimaid IT- ja tarbeelektroonikatoodete ning lahenduste turustajaid, kes esindab 400 IT-tootjat. Grupp pakub laia valikut tooteid ja teenuseid rohkem kui 10 000 jaemüüjale, kohalikele arvutitootjatele, süsteemiintegraatoritele ja erinevates valdkondades tegutsevatele ettevõtetele 31 Euroopa ja Kesk-Aasia riigis. Grupi käive oli 2018. aastal 1 768 miljonit dollarit (1 497 miljonit eurot).
  1. uudised
  2. Tipptasemel Roborocki tolmuimejad lisati ELKO tarbeelektroonika portfelli