Tere!
Palun kasutage selle lehe sisu vaatamiseks teist brauserit. Soovitame kasutada Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Microsoft Edge'i või Safarit.

Pärnu mnt. 141, Tallinn, 11314, Eesti


+372 6581 378
info@elko.ee

Synology süsteemide jaoks saadaval tugipaketid

technogroup-synology-service-packs
Technogroup, Euroopa turuliider kolmanda osapoole hoolduseks andmekeskustes, pakub Synology kohapealseid tugipakette ja Synology kohapealseid garantiijärgseid tugipakette uuele ja juba kasutusel Synology riistvarale. Baltikumis ja Ukrainas pakub teenust ELKO.
Synology klientidele mõeldud Technogroupi tugipaketid on saadaval kolmes erinevas versioonis: kohapeal, kohapeal pärast garantiid ja NBD asendamine. Erinevalt kahest esimesest versioonist ei sisalda Synology NBD asendamise pakett kohapealset teenindust. Synology NBD asendamise paketid on Synology NAS Enterprise Systems’i algse põhigarantii lisagarantiid.

Iga süsteemi jaoks on vaja eraldi tugiteenuste paketti; ühte tugiteenuste paketti ei saa kasutada mitme süsteemi jaoks.

Meie Synology süsteemide tugiteenuste pakettide maksumus sõltub riistvara ostuväärtusest, litsentsiperioodist ja teenusetaseme lepingust (SLA). Täpsema teabe saamiseks võtke ühendust ELKO kliendihalduriga.

Teave Technogroupi ja S + O AG kohta

S + O AG on teenuste edasimüüja, kes müüb peamiselt Technogroupi teenusepakette. S + O AG müüb neid nn tugipakette rahvusvahelistele turustajatele internetiportaali kaudu. Saksamaal, Austrias, Šveitsis (DACH) ja BENELUXI piirkonnas on Technogroup juhtiv kolmanda osapoole hooldusteenuse (TPM) pakkuja, kes pakub oma klientidele tuge ettevõtte S + O AG nimel ja on osa ettevõttest Evernex. Technogroup on Euroopa turuliider kolmanda osapoole hooldusteenuste pakkumisel andmekeskustes. Ettevõte pakub ühest allikast teenuseid ja konsultatsioone kõigi andmekeskuste oluliste IT-süsteemide jaoks. Terviklikud teenuspaketid aitavad vältida ja parandada riistvararikkeid ning pikendavad erinevate sektorite ettevõtete jaoks mõistliku hinnaga IT-süsteemide eluiga. Täiendavate lahenduste hulka kuuluvad IT jälgimine, võrguteenused, IMAC-teenused, modifikatsioonid ja uuendused ning vanade süsteemide ringlussevõtt. Ühe esimese turul tegutseva ettevõttena on Technogroup sertifitseeritud kvaliteedijuhtimise, keskkonnajuhtimise ja infoturbe valdkonnas vastavalt ISO standarditele.

www.technogroup.com
  1. Uudised
  2. Synology süsteemide jaoks saadaval tugipaketid