Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

Soundvision Technologies laiendab ELKO abil oma kasvu Euroopa turul

TruAudio_VSSL_audiosystems
TruAudio ja VSSL-i emaettevõte Soundvision Technologies, kes on esmaklassiliste helilahenduste liider maailmas, teatas hiljuti oma turustuspartnerlusest ELKO-ga, et laiendada oma kohalolekut Euroopa turul.
TruAudio ja VSSL pakuvad maailmatasemel professionaalseid helilahendusi. USA-s loodud tootena esindavad nad heliseadmete absoluutset kõrgeima klassi kogemust kodu- ja ärikasutajatele. Soundvisioni eesmärgiks koostöös ELKOga on võimendada oma kanalipartnerite suhteid, pakkuda muljetavaldavaid koolitus- ja toetusmudeleid, kõrvuti valdkonna tipptoodetega, mis pole mitte ainult ainulaadsed ja erakordselt lihtsad kasutada, vaid ka hea hinnaga.

„ELKO kliendikeskne mentaliteet ja nende tugev arusaam IoT ruumist on meile alati väga tugevalt muljet avaldanud,” ütleb Soundvisioni president Bryan Garner. „Oleme oma uue partnerluse osas põnevil ja näeme ELKO tugevust Euroopa turul kui tohutut vara, kuna kasvatame veelgi nii TruAudio kui ka VSSL kaubamärke.”

„TruAudio ja VSSL kaubamärgid on suurepärane täiendus meie jõupingutustele, et arendada pakkumist helilahenduste levitamisel. TruAudio ja VSSL helitooted eristuvad oma esmaklassilise kvaliteedi, kohandamisvõimaluste ja kliendisõbraliku paigalduse poolest. Meie kliendid — kohalike helisüsteemide integraatorid hindavad kindlasti seda uut partnerlust, kuna hea heli muutub kättesaadavamaks,” ütleb ELKO VAD äriarendusjuht Jurijs Kovzels.

TruAudio

TruAudio projekteerib ja toodab kogu valikut esmaklassilisi kohandatavaid helitooteid: arhitektuurilised kõlarid, heliribad, bassikõlarid ja võimendid. Kõikehõlmavad helilahendused erinevateks kasutusotstarveteks: kodu, kontor, jõusaal, puhkus, tervishoid, kohvik ja palju muud; nii sise- kui välistingimused ja ulatuslikud kohandamisvõimalused (TruCustom) — mistahes pikkus, sügavus või värv. Toodetel on eluaegne garantii.

Vaadake videot ja hankige inspiratsiooni, samuti näpunäiteid helisüsteemi projekteerimise ja planeerimise kohta:

VSSL

VSSL on arhitektuuriliste (lakke ehitatud) kõlarite jaoks mõeldud kõrge kvaliteediga koduhelisüsteem. Nutikad mitme kanaliga VSSL võimendid võimendavad iga lakke ehitatud kõlarit kodus. Lihtne kasutada. VSSL kasutab Native Streaming lahendust, et ühendada kõlarid Google Home, Apple Airplay ja Spotify Connectiga, et kõikvõimalikud voogesituse võimalused oleksid mugavalt koos. Saadaval pakendatud tooted hulgimüügiks.
Soundvision Technologies

Soundvision Technologies, LLC disainib ja toodab täielikku valikut esmaklassilisi helitooteid. Ettevõtte peakorter asub Hurricanes, Utah' osariigis, jaotuspunktidega Hollandis ja Atlantas, Georgia osariigis. Sound Vision on püsib heliinnovatsiooni tipus ja paistab silma oma voogesituse, võimenduse ja kõlarite disainiga. Ettevõte, mis asutati 1999. aastal, on algusest peale leidnud, et iga inimene peaks kuulma heli nii, nagu oli kogemiseks ette nähtud.

www.truaudio.com
  1. Uudised
  2. Soundvision Technologies laiendab ELKO abil oma kasvu Euroopa turul