Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

Piirkonna esimene ROIDMI juhtmevabade tolmuimejate turustaja

roidmi_title
ROIDMI on juhtiv juhtmevabade tolmuimejate tööstur Hiinas täna innovatsioonile, disainile ja oma klassi parimale tõhususele. ELKO on nende ainuõigusega turustaja Baltikumis, Sloveenias, Rumeenias, Venemaal ja Ukrainas
ROIDMI kuulub Xiaomi ökosüsteemi partnerite esikolmikusse. Strateegiline keskendumine teadus- ja arendustegevusele ning lihtsa disainifilosoofia järgimine eristab ROIDMI tooteid teiste kaubamärkide omadest. Kuue rahvusvahelise disainiauhinna ja enam kui 100 patendiga ROIDMI töötab uuenduste ja funktsioonide abil, mis muudavad tolmu imemise lihtsamaks.
Roidmi_awards
Tolmuimeja on väga pikaajaline toode. Uue tehnoloogia arenemisel on juhtmevabast tolmuimejast saanud ilma mingi kahtluseta tulevikusuundumus.
JOHN-WANG_CEO_Roidmi_resize
„Meil on suur au ja hea meel teha koostööd sellise võimsa partneriga nagu ELKO Kesk- ja Ida-Euroopas ning SRÜ-s, mis on ROIDMI jaoks väga olulised turud. ROIDMI on üks professionaalseimaid juhtmevabade tolmuimejate kaubamärke, mille tooteid müüakse enam kui 60 riigis. Oleme kindlad, et inimesed kogu maailmas armastavad ROIDMI tolmuimejaid ja hindavad neid kõrgelt. Tuginedes võimsale teadus- ja arendustegevuse tehnoloogia võimekusele, toob ROIDMI lähitulevikus turule üha rohkem mudeleid,“
John Wang, ROIDMI tegevjuht.
Kõigil ROIDMI juhtmeta tolmuimejate tootevaliku toodetel on järgmised omadused: klassikalised värvid, suur 270º käepide ja kerge struktuur.

ROIDMI tooted on hulgimüügis saadaval ainult ELKO kauplustes Lätis, Leedus, Eestis, Sloveenias, Rumeenias, Venemaal ja Ukrainas.
Teave Roidmi kohta

ROIDMI on spetsialiseerunud kvaliteetsete koristustoodete disainimisele, arendamisele ja tootmisele ülemaailmsetele tarbijatele. Ettevõte asutati 2015. aasta alguses, saades investeeringuid ettevõtetelt nagu Xiaomi, Shunwei ja Haiquan Fund.

Xiaomi ökosüsteemi ettevõttena on ROIDMI juba kasvanud ülemaailmseks kaubamärgiks, tegutsedes 60 ülemereterritooriumil, sealhulgas USAs, Suurbritannias, Euroopas ja Jaapanis.

https://www.roidmi.com/en/

Teave ELKO Groupi kohta

ELKO Group on üks piirkonna suuremaid IT- ja tarbijaelektroonikatoodete ning -lahenduste turustajaid, esindades 400 IT-tootjat. Ettevõte pakub laia toodete ja teenuste valikut rohkem kui 10 000 jaemüüjale, kohalikule arvutitootjale, süsteemiintegraatorile ja ettevõttele erinevatest sektoritest enam kui 30 riigis Euroopas ja Kesk-Aasias. Kontserni 2018. käive oli 1768 miljonit USA dollarit (1497 miljonit eurot).
  1. uudised
  2. Piirkonna esimene ROIDMI juhtmevabade tolmuimejate turustaja