Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

Muudatused ELKO Groupi peakorteri ja Baltikumi müügibüroo juhtkondades

Martins-Pavlovskis_Andrejs-Gavrilovs
Selle aasta sügisel toimuvad muudatused ELKO peakorteri ja Baltikumi müügibüroo juhtkondades. See tähistab uut arengufaasi, mis pöörab veelgi suuremat tähelepanu kontserni kasvule.
ELKO Groupi tegevjuht Svens Dinsdorfs selgitab: „Selle aasta jooksul oleme töötanud protsesside optimeerimise kallal – vaadanud läbi nii funktsioonid kui ka kulud, et suurendada tegevuse efektiivsust ja täiustada koostööd meie 11 kontoris asuvate müügiesindustega. ELKO on alati seadnud ambitsioonikaid eesmärke, mida ei saa paigal seistes saavutada. Oleme uhked oma töötajate arvu suurenemise üle ettevõttes, mis näitab nende usaldust meie vastu, soovi areneda ja julgust võtta ettevõtte kasvu hoogustamiseks uusi kohustusi.
Alates 1. oktoobrist liitub ELKO peakorteri juhtkonnaga piirkondliku direktorina Baltikumi praegune müügibüroo direktor Martins Pavlovskis. Ta hakkab koordineerima, edendama ja korraldama peakorteri ning müügiesinduste vahelist koostööd. Pavlovskis on olnud kolm aastat Baltikumi müügibüroo juhataja, kehtestades eduka müügistrateegia nii Baltikumis kui Poolas ning parandades kliendisuhteid. Samuti on ta andnud olulise panuse Rumeenia ja Ukraina äristrateegia väljatöötamisse, näidates oma sügavat kaasatust peakorteri otsuste vastuvõtmises ja elluviimises.
Pavlovskise ametikoha võtab üle praegune Baltikumi müügidirektor Andrejs Gavrilovs. Gavrilovs on olnud ELKO Groupis alates 2009. aastast, tõestades oma professionaalsust ja juhtimisoskust. Ta on loonud tugeva müügimeeskonna, juurutanud uuenduslikke müügi
Juhtkonnas ja erinevate osakondade juhatustes on kõrgelt kvalifitseeritud ning motiveeritud spetsialistid. Me usume, et Martini kogemus ja edukus on suurepäraseks aluseks uute kohustuste edukal täitmisel ja parema koostöö edendamisel kogu kontsernis. Samuti oleme Andrejse juhtimises kindlad – tema kogemus aitab tagada Baltikumi müügibüroo kasvu.
Svens Dinsdorfs ELKO Groupi tegevjuht
Teave ettevõtte ELKO Group kohta

ELKO Group on üks piirkonna suuremaid IT- ja tarbijaelektroonikatoodete ning -lahenduste turustajaid, esindades 400 IT-tootjat. Ettevõte pakub laia toodete ja teenuste valikut rohkem kui 10 000 jaemüüjale, kohalikule arvutitootjale, süsteemiintegraatorile ja ettevõttele erinevatest sektoritest enam kui 30 riigis Euroopas ja Kesk-Aasias. Kontserni 2018. käive oli 1768 miljonit USA dollarit (1497 miljonit eurot).
  1. uudised
  2. Muudatused ELKO Groupi peakorteri ja Baltikumi müügibüroo juhtkondades