Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

MSI mängulahendused on nüüd ELKO Poola partneritele kättesaadavad

MSI_picture
Alates 2019. aasta märtsist on ELKO Poola laiendanud oma tootevalikut kaasaskantavate mänguarvutite ja monitoridega maailma juhtivast kaubamärgist, MSI-st. Tänu ettevõtte arendajate pikaajalisele koostööle professionaalsete e-spordi mängijatega on MSI-l õnnestunud luua kvaliteetseid tooteid, mis vastavad ostja soovidele.
Businesswire.com teadusportaali andmetel prognoositakse alates 2018. aastast kuni 2025. aastani e-spordituru olulist suurenemist kuni 18,6%, mis tähendab vastavate toodete müügi suurenemist. Vaatlejad märgivad, et arvutimängumonitoride osakaal maailmaturul on vaid umbes 2% kogusummast, kuid nende müügist saadav kasum on pea kolm korda suurem kui tavalistel personaalmonitoridel, mis meelitavad kohale üha rohkem müügiinimesi.

MSI arvutid ja monitorid on juba saadaval tellimiseks Poola partneritelt ELKO Poolast. MSI tooteid teenindatakse kogu Poolas.
Teave MSI kohta
Taiwani tootja Micro-Star International (MSI) on üks kümnest hasartmängumonitori tarnijast kogu maailmas. Lisaks on mängumonitoride segmendis ettevõte teisel kohal koos lühikeste ekraanidega, kohe liider Samsungi taga. MSI toetab enam kui 20 professionaalset e-spordi meeskonda, samuti erinevaid rahvusvahelisi võistlusi, mis on pälvinud juhtivate e-spordi meeskondade ja professionaalsete mängijate usalduse kogu maailmas.
  1. uudised
  2. MSI mängulahendused on nüüd ELKO Poola partneritele kättesaadavad