Tere!
Palun kasutage selle lehe sisu vaatamiseks teist brauserit. Soovitame kasutada Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Microsoft Edge'i või Safarit.

Pärnu mnt. 141, Tallinn, 11314, Eesti


+372 6581 378
info@elko.ee

Mänguritele spetsialiseerunud nutitelefonid: ELKO on Black Sharki turustaja.

Black-Shark-4-KV
Mobiilimängud on jätkuvalt domineerivad mänguplatvormid. Kasutajad otsivad tipptasemel mängukogemust ka mobiilidel ning Black Sharki nutitelefonid on spetsiaalselt selle jaoks loodud.
Black Shark on tippklassi nutitelefon, mis on spetsialiseerunud mänguritele koos enda arendatud mängupuldi ja rikkaliku tarvikute süsteemi kombinatsiooniga, mis loob mängijatele suurepärase mängukogemuse. Tipptasemel mängutarvikud parandavad heli jõudlust, jahutust, juhtimist ja palju muud.

ELKOst on saanud Black Sharki mängunutitelefonide ja - tarvikute ametlik maaletooja Poolas, Lätis, Leedus, Eestis, Slovakkias ja Tšehhi Vabariigis.
black 2
„Black Shark on edukalt laienenud kogu maailmas ja seda vaid kolme aasta jooksul alates selle asutamisest. Mobiilimängude eelised alates 5G turuletoomisest ja pilvemängude tekkimisest on suurendanud nõudlust spetsialiseeritud nutitelefonide järele. Meil on hea meel pakkuda oma klientidele konkurentsivõimelisi uusimaid tehnoloogiatrendi tooteid, sest Black Shark on mängunutitelefonitööstuses ilmne juht,” ütleb Baiba Indane, ELKO Groupi kaubamärgiga üksuse juht.

„Meil on hea meel tuua Elko esindatud turgudele oma mänguhuvilistele pühendatud nutitelefoni. Valisime ELKO oma usaldusväärseks partneriks, et turustada oma nutitelefone ja tarvikuid ning usume, et ettevõttel on suur panus Black Sharki kaubamärgi teadlikkuse suurendamisse turul,” kommenteerib David Li, VP of Black Shark Global.
blackshark logo Vertical
Lähemalt Black Shark kaubamärgist:

Tipptasemel mängutehnoloogiaettevõte Black Shark loob riistvaral, tarkvaral ja teenustel põhineva
mängude ökosüsteemi, mida nüüd kasutavad peamiselt nutitelefonid. Black Sharki eesmärk on
pakkuda võrratut ja ainulaadset mängukogemust ning luua parim mängumaailm koos globaalsete
mängijatega. Black Shark asub Pekingis, Shanghais, Nanjingis, Shenzhenis ja Hongkongis. Lisainfo
saamiseks külastage ettevõtte ülemaailmset kodulehte: global.blackshark.com
  1. Uudised
  2. Mänguritele spetsialiseerunud nutitelefonid: ELKO on Black Sharki turustaja.