Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

Kvaliteetsed IMOU videovalve lahendused kodule

IMOU_web
Tänapäeval kasutatakse videovalvesüsteeme mitte ainult avalikus sektoris vaid ka erasektoris, paigaldades turvakaameraid kodudesse ja korteritesse. Kaubamärk IMOU, mille on loonud DAHUA, üks maailma suurimaid turvalahenduste arendajatest on välja tulnud erasektorile kohandatud turvalahendused. Mõned neist on allpool esile tõstetud.
Sise- ja välistingimustes
LOOC

LOOC-kaamera sobib kasutamiseks sise - ja välistingimustes, kuna sellel on IP65 veekindluse suhe. Kaamera pakub kvaliteetset pilti 1080P Full HD, samuti sisseehitatud mikrofoni ja kõlarit. Kaameral on kahesuunaline heli, mis tähendab, et saate nii sisestada kui ka väljastada helisignaale. LOOC-kaamera saab ühendada nutitelefoniga, mis võimaldab saada teateid märgatavate liikumiste kohta.

Valede liikumishäirete vähendamiseks on kaameral sisseehitatud PIR-andur, mida saab reguleerida, et vältida häiresignaali reageerimist lemmikloomadele. Kaameral on sisseehitatud ohutussireen ja liikumistundlik tuluke. Sellel on öönägemisrežiim, mille andur tagab 10 meetrise katvuse.

Kaamera sobib majaomanikele, et tagada kõrge kvaliteet nii kodus kui ka siseruumides.
Capture2
IMOU kaamerad on suurepärane täiendus tootevalikule. Neil on suurepärane hinna/jõudluse suhe ning nad on antud hinnataseme jaoks parim valik.
Ainis Čiževskis ELKO tootejuht
Siseruumides
Capture3
Ranger Pro Z, Ranger 1080P ja CUE 1080P
IMOU on välja töötanud Ranger Pro Z, Ranger 1080P ja CUE 1080P, sisekaamerad, mis on võimelised tagama kõrge pildikvaliteedi 1080P juures, samuti võime katta laia ala oma telje ümber. Ranger Pro Z ja Ranger 1080P pöörlevad 0 ~ 355° ja liiguvad 0° ~ 90°, samas kui CUE 1080P pakub 137° diagonaalset vaatevälja.

Kõik kolm kaamerat on varustatud öise nägemise ja kahesuunalise heliga ning varustatud võimalusega luua ühendus nutitelefoniga, et saada teateid liikumisest.

Capture
Ranger Pro Z kaamera on võimeline kontrollima liikumiskeskkonda. Kaameral on kahesageduslik 2,4 Ghz ja 5Ghz WiFi tugi ja kiirus traadita ühenduse loomiseks.
IMOU kaamerad on ideaalsed kodu - ja korteriturvalisuse jaoks, ühendades kõrge tootekvaliteedi ja taskukohased hinnad. Neil on lai valik moodsaid funktsioone, mis muudavad IMOU-kaamerad laialdaselt nõudlike toodete turuks.
  1. uudised
  2. Kvaliteetsed IMOU videovalve lahendused kodule