Tere!
Palun kasutage selle lehe sisu vaatamiseks teist brauserit. Soovitame kasutada Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Microsoft Edge'i või Safarit.

Pärnu mnt. 141, Tallinn, 11314, Eesti


+372 6581 378
info@elko.ee

Esimene 2021. aasta keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisaruanne

CSR-post
Kiri tegevjuhilt
Alates 2020. aastast on maailm õppinud vastupidavate tarneahelate üha suuremat tähtsust meie tööstuse üha muutuvas, dünaamilises ja omavahel seotud keskkonnas. Viimaste aastate eraldatus ja isoleeritus kõigis meie eluvaldkondades on rõhutanud tugevate suhete, usalduse ja jätkusuutliku lähenemise väärtust. ELKO Grupp on arenenud Grow to Succeed põhimõttest Grow Smarter suhtumiseni ja osa sellest targemaks kasvamisest tähendab seda, et juhime oma äritegevust ennetaval ja ette mõtleval viisil, mis loob jätkusuutlikku väärtust kõigile meie sidusrühmadele: klientidele, hankijatele, töötajatele, aktsionäridele, riigile ja kogukondadele. Sellise mõtteviisiga esitlen uhkusega ELKO Grupi esimest keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisaruannet.
Proaktiivne juhtimine algab asjade hetkeseisu teadvustamisest, seega oleme kogunud kokku ja andnud ülevaate oma algatustest kõigis keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisküsimustes. Kuigi me mõistame, et me ise ei ole oma tarneahelas suur CO2 jalajälge panustaja, juhime oma toote- ja teenusteportfelli selliselt, et tagada kõigi meie tarnijate ja transporditeenuste pakkujate siseriiklikke õigusaktide ja valdkonna parimate tavade järgimise ning enamik on võtnud endale ambitsioonikad eesmärgid saavutada lähitulevikus kliimaneutraalsus.
Investeerime oma töötajate heaolusse, et säilitada kõrget pühendumust väljakutseid pakkuvas keskkonnas töötamiseks ja tagada nende võimalused saavutada ELKO Grupis oma karjäärieesmärke. Ja arendame pidevalt oma grupi juhtimistava, et tagada mitmekesisus, läbipaistvus ja vastutus kõigis meie äriüksustes.
Olen kindel, et ELKO on suurepärases positsioonis, et püüda edukalt võimalusi, mida tulevik meile toob!
Svens Dinsdorfs
ELKO Grupi tegevjuht
  1. Uudised
  2. Esimene 2021. aasta keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisaruanne