Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

ELKOst saab realme nutitelefonide esimene ametlik edasimüüja Baltikumis

Distributor-of-realme-smartphones_title-image-2
ELKO toob turule ja tutvustab Baltikumis kõige esimesena maailma kõige kiiremini kasvavat nutitelefonide kaubamärki – realme.
2018. aasta keskel asutatud realme kaubamärk raputas turgu tänu toote spetsifikatsioonidele ja hinnakujundusstrateegiale. realme on kiiresti muutunud maailma kõige kiiremini kasvavaks nutitelefonide kaubamärgiks, haarates endale kindla koha teiste peavoolubrändide seas.

Vastavalt Counterpointi globaalsele nutitelefonisaadetiste statistikale 2020. aasta esimeses kvartalis kerkis nutitelefonide kaubamärk realme 7.kohale, kuid jõudis aastase kasvumääraga 157% 1.kohale.

Pärast edu Aasias vaatab realme nüüd Euroopa suunas ja aasta tagasi, juunis 2019, teatas realme ametlikult oma sisenemisest Euroopa turule. Olles näidanud suurepäraseid tulemusi riikides nagu Hispaania, on realme juba sisenenud Ühendkuningriigi, Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa, Poolas ja paljude teiste Euroopa riikide turgudele. Võtmepartneri ELKO abil on järgmised riigid Eesti, Läti ja Leedu.
Toode on juba tõestanud end Aasia turu
"Meie eesmärk on tuua turule uusi tehnoloogiaid - nii laiendame turustajana oma klientide ärivõimalusi, sest üks nende peamisi igapäevaseid väljakutseid on laiendada sortimente ja avastada uusi, suure potentsiaaliga kaubamärke. See otsene võimalus realme levitamiseks on oluline pühendumus. Toode on juba tõestanud end Aasia turul ja on valmis täitma eurooplaste vajadusi parima hinna ja jõudlusega kõrgtehnoloogia nutitelefonide järele," ütleb Baiba Indane, ELKO Groupi kaubamärgiüksuse juht.

Nii trendika kujunduse kui ka tugeva jõudlusega endale nime teinud realme on loodud noortele tarbijatele. realme pakub tarbijatele trendikate tehnoloogiate, funktsioonide ja kasutajakogemusega tooteid, mis on selles hinnaklassis võrratud.

Alustuseks hõlmab Baltikumi tootevalik järgmisi mudeleid: realme 6; realme 6 Pro; realme X3, realme X50 Pro ja realme X50, potentsiaaliga laiendada sortimenti teiste realme ökosüsteemi toodetega nagu nutikellad, kõrvaklapid ja telerid. Esimesed tarned on planeeritud septembri alguses.
realme-logo_ELKO-news
realme on tehnoloogiabränd, mis on spetsialiseerunud esmaklassilise kvaliteediga ja trendikas nutitelefonide ja IoT toodetele, millel on parim disain ja jõudlus. realme on nutitelefonibrändide seas maailmas 7. kohal ja 2019. aasta kolmanda kvartali globaalse nutitelefonisaadetiste statistika alusel arvatud ametlikult nutitelefonide peavoolubrändiks. 2019. aastal jõudsid realme globaalsed nutitelefonisaadetised 25 miljonini, aastase kasvumääraga 808%, mis on nutitelefonibrändide seas 1. koht ja muudab realme maailma kõige kiiremini kasvavaks nutitelefonibrändiks. Alates turule toomisest Aasias, on realme tooted Aasia turul väga hästi vastu võetud nii jõudluse kui stiili poolest ja verstapostina müüdi ainuüksi Indias 1 miljon mobiiltelefoni 3 päeva jooksul. realme on nüüd üks neljast enimmüüdud brändist Indias ja viie populaarseima seas Indoneesias. 2019. aasta novembri statistika põhjal oli realme jõudnud Hispaania 5 parima nutitelefonide kaubamärgi sekka.

Ettevõte tegutseb praegu 27 turul üle kogu maailma.
www.realme.com
  1. Uudised
  2. ELKOst saab realme nutitelefonide esimene ametlik edasimüüja Baltikumis