Tere!
Palun kasutage selle lehe sisu vaatamiseks teist brauserit. Soovitame kasutada Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Microsoft Edge'i või Safarit.

Pärnu mnt. 141, Tallinn, 11314, Eesti


+372 6581 378
info@elko.ee

ELKO turustab SAIMOS® Video Analytics lahendusi

Saimos_video-analytics
SAIMOS ® pakub modulaarset ja avatud, CPU/VPU põhist, kaardikeskset (GIS) ja AI-põhist tarkvaraplatvormi videoanalüütika jaoks. ELKO on allkirjastanud lepingu SAIMOS ® lahenduste levitamiseks Venemaal, Ukrainas, Rumeenias ja Baltimaades.
SAIMOS® Video Analytics on paindlik ja skaleeritav lahendus, mis põhineb süvaõppel professionaalsetele kasutajatele erinevates tööstusharudes (turva-, jaekaubandus, transport, pangandus, ülikoolilinnakud jne). See aitab kaasa targa linna ja turvalise linna projektidele kogu maailmas.
  • SAIMOS® Perimeter - perimeetri kaitse / sissetungi tuvastamine
  • SAIMOS® Object - vasak / eemaldatud objekt
  • SAIMOS® Count 2D / 3D - loendamine ja soojuskaardistamine
  • SAIMOS® LiDAR / Radar - valguse / raadio tuvastamine ja kauguse määramine
  • SAIMOS® Face Analytics - näotuvastus
  • SAIMOS® LPR - numbrimärgi tuvastamine
  • SAIMOS® Scrambler - dünaamiline hägustamine
  • SAIMOS® juhtimiskeskus - reaalajas olukorra teadvustamine
Kõik moodulid on täielikult ja sujuvalt integreeritud Milestone'i süsteemidesse.

SAIMOS® lahendusi saab installida kohapeal kliendi kodulehele, pilve, nende kombinatsioonina või litsentsida tarkvara-teenusena (SaaS). Lisaks pakub SAIMOS® tarkvara kohandamist ja suurepärast professionaalset tuge. Kõiki tooteid iseloomustab kõrgeim stabiilsus, täpsus ja lihtne konfiguratsioon.

Rakendades SAIMOS® Video Analytics lahendused, teisendate struktureerimata videoandmed toimimisandmeteks ja saate vajaliku ärianalüüsi. Lisainfo saamiseks pöörduge meie lahendustiimi poole!
SAIMOS® kohta lähemalt

SAIMOS ® - Situational Awareness, Infrastructure Management & Operation 's Security - on ONG-IT GmbH, Austria peakontoriga lahendusepakkuja platvorm integreeritud AI-põhistele videoanalüütika - ja geoinfosüsteemidele (GIS).

saimos.de
  1. Uudised
  2. ELKO turustab SAIMOS® Video Analytics lahendusi