ELKO turustab Ruijie Networks võrgutooteid

Ruijie_banner_web
ELKO on nüüdsest Ruijie Networks brändi ametlik edasimüüja, mis on lülitite, juhtmevaba ruuterite, lüüside, tarkvara ja pilvepõhiste võrgutoodete esmaklassiline kaubamärk.
Ruijie pakub erinevatest tööstusharudest pärit klientidele terviklikke integreeritud lahendusi, mis hõlmavad põhivõrke ja võrguturvet. Enam kui 10 tootesarja, 1200+ patendi ja 400+ isearendatud tootega Ruijie on üks juhtivaid IKT infrastruktuuri ja tööstuse lahenduste pakkujaid, kes teenindab üle 60 riigi ja piirkonna üle maailma ning OEM- ja ODM-teenused on saadaval 10 riigis, sealhulgas Euroopas.
Reyee on Ruijie poolt VKEde turuletoodud alambränd. Reyee tootesarjad hõlmavad juhtmevaba ühendust, lüliteid, ruutereid, kodu WiFi-ühendust ja pilveteenuseid.
ruijie_logo
Lähemalt brändist Ruijie

Ruijie Networks, juhtiv IKT infrastruktuuri ja tööstuse lahenduste pakkuja, mis on pühendunud võrguseadmete ja võrguturbetoodete uurimis- ja arendustegevusele, projekteerimisele ja müügile. IDC andmetel oli Ruijie neljal järjestikusel aastal Wi-Fi 6 tootesaadetiste hulgas 1. kohal ja Hiina Etherneti lülitite turul kolmandal kohal..

www.ruijienetworks.com
  1. Uudised
  2. ELKO turustab Ruijie Networks võrgutooteid