Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

ELKO turustab Mio tugevdatud korpusega seadmeid

MioWork-rugged-devices
Uus valik portfellis - MioWORK ™ - professionaalne, mitmekülgne ja vastupidav arvutiseade logistika, sõidukite haldamise, kohalike teenuste ja meditsiini sektori jaoks.
MiTAC Digital Technology kaubamärk MioWORK ™ pakub Android ™ põhiseid pihuarvuteid, autopargi ja tööstuslikke tahvelarvuteid, mis on uuenduslikud tooted ja millel on märkimisväärne mõju laomajandusele, teenindussektorile ja tööstusprotsessidele. MiTAC pakub ka terviklikke ja kulutõhusaid MDM-lahendusi: MiTAC Mobile Device Management (MiDM) ja MiLock (Kiosk Launcher).
MioWORK™ pihuarvutid pakuvad kasutajatele nutitelefonide tuttavlikkust koos võimsate tööstuslike integreeritud andmehõive tehnoloogiatega nagu näiteks sisseehitatud professionaalne Honeywelli vöötkoodilugeja. Väga vastupidav antibakteriaalse korpuse ja professionaalsete tarvikute laia valikuga MioWORK ™ PDA-d on ideaalne lahendus mitmesuguste kommertsrakenduste jaoks nii siseruumides kui ka liikvel olles.
Autopargi efektiivne juhtimine eeldab pidevat autode asukoha ja seisukorra jälgimist. MioWORK ™ autopargi tahvelarvutid on spetsiaalselt loodud karmide mootorsõidukite sektori tingimuste jaoks. Laialdane ühenduvus ja spetsiaalne hoidik telemaatika integreerimiseks tagavad hõlpsa jälgimise ja andmete hankimise. MioWORK ™ autopargi tahvelarvutid pakuvad tehnoloogiat, mida vajate oma ettevõtte maksimaalseks edendamiseks.
MioWORK ™ tööstuslikud tahvelarvutid - spetsiaalselt loodud töötama tõhusalt keskkonnas, kus on oluline vastupidavus ja töökindlus, pakkudes kohest tootlikkuse kasvu ilma aeganõudva koolituseta. Toode on kerge, antibakteriaalse korpusega ja seda saab kohandada vastavalt teie konkreetsetele vajadustele. MioWORK ™ L1000 seeria tööstuslik tahvelarvuti on sertifitseeritud kui Android Enterprise Recommended (AER) seade. RES on Google'i juhitud ülemaailmne algatus, mis ühendab professionaalseks kasutamiseks kõige paremini varustatud seadmed ja teenused. See tähendab, et Google tunnustab L1000-seeriat kui seadet, mis pakub võimsat turva- ja haldusvõimaluste komplekti ning ettevõtetele vajalikku pikaealisust.
MiTAC-logo
MiTAC Digital Technology kohta lähemalt

Usaldusväärne autoelektroonika liider MiTAC Digital Technology (MDT) koos oma ülemaailmsete kaubamärkidega - Mio, Magellan, Navman, aitab kasutajatel pidevalt edasi liikuda kirglikukt ja positiivsusega. Lisaks autoelektroonikale on MDT AIoT ja tööstuslike tahvelarvutite innovatsiooni esirinnas. Toome oma klientidele uued ja põnevad läbimõeldud disainid, mis peegeldavad kvaliteedi ja leidlikkuse suurimaid põhimõtteid. enterprise.mio.com
  1. Uudised
  2. ELKO turustab Mio tugevdatud korpusega seadmeid