ELKO turustab Cololight trendikaid kuusnurkseid valguspaneele

Cololight_banner (2)
Auhinnatud Cololight on LifeSmarti taustavalgusti, mis pakub uhiuut interaktiivset kogemust.
Cololight kuusnurkseid üksusi saab muuta mis tahes kujuliseks ja need võivad olla suurepärased kujunduselemendid kodudesse, baaridesse või mujale. Neid võib asetada lauale, paigaldada taustaseina või riputatuna lakke. Paneele on lihtne paigaldada ning nad lubavad vaba värvivalikut, hääljuhtimist ja mis on ainulaadne - värvi muutmine koos muusikaga (Cololight PLUS).

Cololight võitis 2019. aasta CESi innovatsiooniauhinna.

Toode on alates turule tulekust muutunud Euroopa ja Ameerika e-spordi mängijate seas nõutuks tasutavalgustuseks. Uute funktsioonidega Cololight võimaldab muusikat näha ja toetada soovitud meeleolu igal eluhetkel. Olgu see siis söömine, elamine, mängimine, pidutsemine või mõni muu tegevus, Cololight pakub uut interaktiivset kogemust.

Cololight kasutamiseks pole vaja eraldi keskust. Lihtne juhtimine mobiiliseadmes tasuta rakenduse abil.

Uusim toode - Cololight PLUS toetab tehisintellekti kõnesüsteeme, sealhulgas Apple HomePod, Amazon Echo, Google Assistant, DuerOS, JD Whale, Tmall Genies, Tencent, MI jne.
Cololight on LifeSmarti toode - Hiina nutikodu number üks bränd veebiturul, mis teenindab ligi miljonit klienti 40 riigis.

ELKO-st on saanud LifeSmarti toodete ametlik turustaja. Esimene Cololight tarne Põhjamaadesse (levitab Gandalf Distribution), Baltikumi ja Poola turule tuleb 2020. aasta oktoobri alguses.
LifeSmarti kohta lähemalt
Cololight-logo-web
LifeSmart on juhtiv IoT ettevõte, mis keskendub ülemaailmsele nutika kodu turule. AI ja IoT eeliseid kasutades pakub LifeSmart teile ja teie perele turvalist, mugavat ja värvikat elustiili.
  1. Uudised
  2. ELKO turustab Cololight trendikaid kuusnurkseid valguspaneele