Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

ELKO toob turule Dreame juhtmeta tolmuimejad

Dreame-cordless-vacuum-cleaner_official-distributor
Tolmuimeja valdkonnas on viimasel ajal toimunud tõeline plahvatus, kuna uued tehnoloogiad vastavad tarbijate ootustele mugavama elu järele. Turule tuleb järjest uusi ja innovaatilisi kaubamärke. Seoses sellega esitleb ELKO kaubamärki Dreame - uut ja innovaatilist nutikate majapidamispuhastusseadmete tootjat.
ELKO on Dreame juhtmeta tolmuimejate ametlik turustaja, alustades Dreame toodete hulgimüüki Baltikumi turul. Turustuskokkulepe hõlmab ka Sloveeniat, Slovakkiat, Rumeeniat, Kasahstani, Türkmenistani, Usbekistani, Kõrgõzstani, Tadžikistani, Tšehhi Vabariiki, Ungarit, Bulgaariat, Horvaatiat, Küprost, Ukrainat, Poolat ja Kaliningradi.
Alustuseks pakume mudeleid Dreame V9 ja Dreame V10. Jaemüüjatele on tooted juba laos olemas hulgimüügiks.

Dreame tooted on kaasaegse tolmuimeja funktsioonidega:
  • Juhtmeta (mobiil)
  • Alati valmis töötama ilma installimiseta
  • Erinevad harjapead ja tööriistad on mõeldud erinevate puhastustegevuste jaoks (põrandad, vaibad, kangad, mööbel, kardinad ja autod)
  • Kõik-ühes disain, mugav ja praktiline, ülilihtne kasutada
  • Kerge kaaluga
  • Võimas imemine
  • Kiire laadimine ja pikk aku tööaeg
  • Filtrikassetid on pestavad - vähem jäätmeid ja kokkuhoid hooldusel
Paljud kasutatud tehnoloogilised lahendused on patenteeritud uuendused.
Baiba Indane, ELKO Grupi Bränditoodete juht toote funktsioonide ja kasutuse kohta: „Juhtmeta käsitolmuimeja on suurepärane valik igas kodus. Universaalne sõdur väikestele korteritele aga sobib ka koostööks roboti või klassikalise tolmuimejaga keskmise suurusega või suurte kodude jaoks. Robotid on suurepärane automatiseeritud tehnika, kuid neid ei saa kasutada muuks kui põranda jaoks. Klassikaline tolmuimeja on tavaliselt raske ja nõuab ülesseadmist enne ja pärast toimingut - sobib tõsisemaks puhastamiseks. Dreame on uuenduslik ja usaldusväärne puhastusvahend taskukohase hinnaga, mis jõuab lõpuks sinna, kus teised ebaõnnestuvad ja on alati käepärast.”
Dreame'ist lähemalt
Dreame-logo-web
2015. aastal asutatud Dreame Technology on innovaatiline ettevõte, mille visiooniks on “globaalsete kasutajate elukvaliteedi parandamine”. Ettevõte keskendub kõrgtehnoloogilistele puhastusseadmetele, kasutades astrodünaamika tehnoloogiaid. 2017. aasta lõpus liitus Dreame Xiaomi ökoloogilise ketiga olles juhtiv tootja ja liikumapanev jõud nutika majapidamis puhastusvahendite vallas.

https://www.dreame-technology.com/
  1. Uudised
  2. ELKO toob turule Dreame juhtmeta tolmuimejad