Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

ELKO toob nubia nutitelefonid Balti riikidesse ja Kasahstani

nubia-z17mini-nubia-smart-phone-16
nubia – üleilmne nutitelefonide kaubamärk, mis pakub ekspertpädevust mobiilse fotograafia valdkonnas
nubia on tuntud oma innovatiivsete interaktiivsete omaduste ja profipildistamise funktsioonide poolest.

nubia on spetsialiseerunud mobiilsele fotograafiale, pakkudes tarbijatele kõrgtehnoloogilisi digipeekelkaamera (DSLR) lahendusi. Nüüd on meil kõigil võimalik nubia nutitelefoni abil teha kõrgel tasemel pilte valgusmängudest ja täheradadest ning pildistada intervallfotosid.

Nüüd kättesaadav ka tarbijatele Balti riikides ja Kasahstanis.
Teave nubia kohta

nubia loodi 2012. aasta oktoobris eesmärgiga pakkuda kvaliteetseid ja innovatiivseid nutitelefone seiklushimulistele kasutajatele, kes soovivad omandada uusi kogemusi ning täiustada oma elukvaliteeti. nubia innustab maailma oma motoga „Be Yourself“ (Jää iseendaks), jätkates tarbijate eluviisi täiustamist ning julgustades meid kõiki järgima oma unistusi ja arendama uusi kirgi. Omades peakorterit Hiinas, on nubia nüüdseks laienenud üle kogu maailma, sealhulgas Ameerikasse, Euroopasse ja Kagu-Aasiasse, kaasa arvatud Indoneesiasse. Kaubamärk on tuntud oma innovatiivsete nutiomaduste ja profipildistamise funktsioonide poolest.

Lisateavet nubia kohta on võimalik saada ametlikult veebilehelt www.nubia.com

Olge kursis meie värskeimate uudistega, jälgides meid Twitteris @nubiasmartphone või Instagramis @nubiasmartphone või vaadates meie Facebooki lehele facebook.com/nubiasmartphone.
  1. Uudised
  2. ELKO toob nubia nutitelefonid Balti riikidesse ja Kasahstani