Tere!
Palun kasutage selle lehe sisu vaatamiseks teist brauserit. Soovitame kasutada Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Microsoft Edge'i või Safarit.

Pärnu mnt. 141, Tallinn, 11314, Eesti


+372 6581 378
info@elko.ee

Strateegiline samm Rumeenia IT-turundusturul: ELKO teatab IT Smart Distributioni omandamisest

ELKO_IT-Smart-Distribution_Carmen-Stanciu_2
IT- ja olmeelektroonikatoodete ning lahenduste turustaja ELKO teatas, et on sõlminud lepingu IT Smart Distributioni omandamiseks, tugevdades pärast tehingu sooritamist oma positsiooni Rumeenia IT-levitajate 3 tipptegija seas.
Vastavalt lepingule omandas ELKO Group (Akciju Sabiedrība ELKO Grupa) oma tütarettevõtte ELKOTech Romania SRL kaudu 100% lisaväärtusega turustaja IT Smart Distribution SRL aktsiatest. Mõlema ettevõtte konsolideeritud käive, mis ületab 125 miljonit USA dollarit, viib ELKO Rumeenia konkurentsitihedal turul IT-edasimüüjate 3 tipptegija hulka. Selle omandamine viiakse lõpuni lähikuudel. Nimetatud tehing on juba saanud Rumeenia konkurentsiameti heakskiidu.

„Positsiooni tugevdamine KIE regioonis on üks meie strateegilisi suundi. Rumeenia turul on hea kasvupotentsiaal ja see on juba mõnda aega olnud meie tähelepanu keskpunktis. Viimase kolme aasta jooksul on meie tütarettevõte Rumeenias läbinud reorganiseerimise ning uue strateegia väljatöötamise. IT Smart Distributioni omandamine on oluline verstapost sellel pikal teekonnal. Konsolideerimine on võti, et ületada tihe konkurents majandusharus ning täita meie ambitsioon saada esimeseks valikuks Rumeenia klientide jaoks,“ ütleb ELKO Groupi tegevjuht Svens Dinsdorfs.
Turul juhtiv suutlikkus pakkuda IT-lahendusi
IT Smart Distribution on lisandväärtusega edasimüüja, millel on üks selle valdkonna kogenumaid meeskondi ja suurepärane A-klassi kaubamärkide portfell, mis täiendab ELKO tooteportfelli. See loob kaalukaid strateegilisi eeliseid – tippkvaliteediga toodete tugevuse ja mitmekülgse valiku kombinatsioon tagavad vajaliku suutlikkuse ja pädevuse kõigi Rumeenias tegutsevate jaemüüjate, süsteemiintegraatorite või IT-projektide käsitlemiseks ja teenindamiseks.

„IT Smart Distribution on turul tugev ja hea mainega ettevõte. Me näeme, et saame teineteiselt palju õppida. Teadmiste jagamine, meeskonnapädevus ja laiendatud portfell tagavad kõikidele meie klientidele ja partneritele oma klassi parima kogemuse. Tervitan väga IT Smarti ELKO peres ja jään ootama uute kõrguste saavutamist üheskoos, eriti IT-lahenduste äris,“ lisab Carmen Stanciu, ELKO Romania ja IT Smart Distributioni ühise meeskonna peadirektor.

„ELKO saab tugineda dünaamilisele, hästi ühendatud meeskonnale, kellel on pikaajaline lisandväärtuse jagamise kogemus. Kuna meil on ühised väärtused ja mõlemad ettevõtted seavad esikohale pikaajalised suhted, on see omandamine loomulik ning loob tugeva klientide kasvu potentsiaali. Oleme veendunud, et ELKO Groupi liikmeks saamine on parim otsus ja olen kindel, et sellest partnerlusest saavad kasu kõik asjaosalised,“ ütles IT Smart Distributioni ärijuht Mona Curceanu.

Mõlemad ettevõtted alustavad integratsiooni organisatsiooni tasandil – ühiste portfellide, oskusteabe vahetuse ja ühe meeskonna mõtteviisiga. Esimesed sammud on koostöötingimuste sünkroniseerimine ja klientidele täieliku portfelli tagamine. Integreerimisprotsessi ajal on valdavaks eesmärgiks muuta see sujuvaks nii müüjate kui ka klientide jaoks ning tagada nende ärieesmärkide täielik realiseerimine.

ELKO kohta

ELKO grupp on üks piirkonna suurimaid IT- ja tarbeelektroonikatoodete ning lahenduste turustajaid, kes esindab 400 IT-tootjat. Ettevõte pakub laia valikut tooteid ja teenuseid rohkem kui 10 000 jaemüüjale, kohalikele arvutitootjatele, süsteemiintegraatoritele ja erinevates valdkondades tegutsevatele ettevõtetele 11 Euroopa riigis.

Teave IT Smart Distributioni kohta

IT Smart Distribution asutati 2012. aastal ja on täna Rumeenia üks tipptasemel IT-ettevõtetest Rumeenias. Ettevõte keskendub IT-toodete levitamisele ja lisandväärtusteenustele kohalikele süsteemide integreerijatele, jaemüüjatele ning teistele äritoodete ja -lahenduste edasimüüjatele. IT Smart on uhke oma professionaalidest koosneva meeskonna üle; nende innovatsioon ja kirg tehnoloogia vastu on olnud selle edu võti.

www.itsmartdistribution.ro
  1. Uudised
  2. Strateegiline samm Rumeenia IT-turundusturul: ELKO teatab IT Smart Distributioni omandamisest