Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

ELKO tarnib Ocleani nutikaid hambaharju

Oclean-cover2
Oclean on nutikad helihambaharjad, mis pakuvad laia valikut isikupärastamiseks ja paremate harjamisharjumuste kujundamiseks ning on nüüd hulgimüügis saadaval ELKO-s.
Hambaharjad vibreerivad väga suurtel kiirustel ja sagedustel, puhastades hammaste pinda ja surudes nende vahel hambapastat.

Oclean on praegu maailma kõige võimsam helihambahari, millel on kiireim mootor turul. Auhinnatud Oclean, mis on kavandatud pakkuma isikupärasemat harjamiskogemust, pakub hulgaliselt arukaid tehnoloogiaid ja esmaklassilisi disainifunktsioone - sealhulgas kohandatavaid harjamisprogramme, põhjalikku analüütikat ja valdkonnas juhtivat 60-päevast akukestvust.

Integreeritud andurid koguvad harjamise ajal andmeid, mida rakenduse algoritm aitab paremate harjamisharjumuste kujundamisel. Nutitelefoni rakendus Oclean sisaldab selliseid funktsioone nagu pimeala ülevaade, isikupärastatud harjamisaruanne, kohandatav harjamiskava, pereprofiilid, harja elu jälgija.

Harjamistegevustei isikupärastamise võime on suurepärane, Ocleanil on kolm režiimi: puhastamine, valgendamine ja massaaž. Igal neist on neli intensiivsustaset. See tähendab, et harjamine on ohutu igasuguste hammaste jaoks ja väga oluline, ka igemete jaoks.

Ocleani tootevalikus on mitu mudelit, mis üllatavad disaini ja funktsionaalsusega: Oclean X Pro, Oclean X, Oclean One, Oclean F1, Oclean Air.

Tooted ja tarvikud juba laos! ELKO on Ocleani ametlik edasimüüja Lätis, Eestis, Leedus, Poolas, Slovakkias, Rumeenias, Sloveenias, Rootsis, Norras, Taanis, Soomes, Islandil, Venemaal, Ukrainas ja Tšehhis.

Teavet Ocleani kohta leiate aadressilt https://www.oclean.com/et
  1. Uudised
  2. ELKO tarnib Ocleani nutikaid hambaharju