ELKO sai neli CONTEXT ChannelWatch 2022 auhinda

Context_ELKO_awards_best-distributor_Baltics
ELKO on Balti riikide küsitluses CONTEXT ChannelWatch 2022 saanud neli nominatsiooni: kõige uuenduslikum levitaja, parim pilveteenuste partner, parim jaemüügipartner ja parim lisandväärtust pakkuv levitaja.
CONTEXT ChannelWatch on üks maailma suurimaid veebipõhiseid IT-edasimüüjate uuringuid. Üle 9000 osaleva edasimüüjaga annab see kriitilise ülevaate kanalikogukonna ostukavatsustest ja -otsustest, samuti peamistest äriküsimustest ja suundumustest. Uuringu osana esitavad edasimüüjad igas riigis turustajad, kellega nad töötavad, CONTEXT ChannelWatchi aasta turustaja auhinna kandidaadiks.

Pandeemia ja selle järeltõuked mõjutavad jätkuvalt turudünaamikat infotehnoloogia turustamise valdkonnas koos hiljutiste sündmustega, nagu sõda Ukrainas ja kasvav inflatsioon. Turu-uuringute kohaselt mõjutavad need tegurid ja IT-ostjate kasvavad keskkonnaküsimused ning ELi tohutu 2 triljoni euro suurune taastefond sel aastal oluliselt kanalite müüki. Samad tegurid avaldavad tugevat mõju tehnoloogiaturule ka 2023. aasta lähenedes.

Hoolimata sellest, et tarbijate nõudlus on elukalliduse tõusu tõttu vähenenud, on Euroopa IT-turustajad 2022. aastal jätkuvalt hästi hakkama saanud, sest tarnekitsaskohad on vähenenud ja müük äriklientidele on järsult kasvanud. Hübriidtöökohtade areng on muutunud suureks kasvu tõukejõuks, soodustades suuremaid investeeringuid kontorite värskendamisse ja kvaliteetsemate seadmete tarnimist kodutöötajatele.

Selle pidevalt muutuva turudünaamika taustal paluti edasimüüjatel hinnata oma turustajaid mitmes olulises valdkonnas. Tulemusena on meil väga hea meel tutvustada võitjaid järgmistes kategooriates:
  • Aasta turustaja
  • Parim küberturvalisuse partner
  • Parim klienditeeninduse turustaja
  • Parim logistika edasimüüja
  • Parim pilveteenuste partner
  • Kõige uuenduslikum turustaja
  • Parim lisandväärtust pakkuv turustaja
  • Parim jaemüügipartner
ELKO Baltikumi ja Poola müügijuht Laura Drebeinika kommenteeris:
„Arvukates valdkondades tunnustuse saamine julgustab valitud teed jätkama. Nominatsioonidega seoses, oleme eriti uhked oma e-poe uue liidese ja täiustatud funktsionaalsuse üle. Samuti sel aastal kasutusele võetud uute tarneviiside üle, mis aitavad oluliselt lühendada aega lõppkasutajateni jõudmiseks. See ei ole kõik, me oleme sisenenud ka uutesse tootekategooriatesse, näiteks aia- ja elektritööriistad, mis pakuvad meie klientidele uusi kasvuvõimalusi. Kuid kõige keskmes on keskendumine meie kauakestvale ja tugevale partnerlusele piirkonna tarneahela liikmetega – jaemüüjate, e-jaemüüjate, süsteemiintegraatorite, andmekeskustega... jne. Meil on hea meel, et meie partnerid Lätis, Leedus ja Eestis on märganud meie pingutusi ning hinnanud seda oma häältega.“

Howard Davies, CONTEXTI tegevjuht ja kaasasutaja, ütles:
„Meil on hea meel näha, et ELKO võitis neli CONTEXT ChannelWatchi auhinda, eriti kõige uuenduslikuma turustaja auhinna. Kaasaegne turustamine seisneb uuendusliku väärtuse leidmises ja pakkumises, kuna tehnoloogia muudab jätkuvalt nii era- kui ka jaeklienditurgu. ELKO raske töö selles valdkonnas on hädavajalik, et toetada eriti nõutud digiüleminekut.“

„Lähinädalatel avaldab CONTEXT olulisi ülevaateid ChannelWatchi uuringust, tuues esile turusuundumusi IT-turustajate valdkonnas ja edendades suuremat arusaamist edasimüüja suhetest nii turustajate kui ka müüjatega.
Info ELKO KOHTA
ELKO Group on regiooni üks suurimaid IT- ja tarbeelektroonikatoodete ja -lahenduste turustajaid, esindades 350 IT-tootjat. Ettevõte pakub laias valikus tooteid ja teenuseid enam kui 10 000 jaemüüjale, kohalikule arvutitootjale, süsteemiintegraatorile ja ettevõttele 12 Euroopa ja Kesk-Aasia erinevates sektorites.
Info CONTEXTI kohta
CONTEXTI turu-uuringud, ärianalüüs ja võimaluste analüüs annab klientidele võimaluse optimeerida tegevust ja toetada homset tulu. Üle 35 aastase valdkonna partnerluse ja suurte andmekogumite aruandluse kogemusega CONTEXT pakub analüüsi kõigis väärtusahela etappides, andes klientidele konkreetseid andmeid ja põhjalikku arusaamist nende oma klientide vajadustest. CONTEXT on tunnustatud UK’s Best Workplaces™ tiitliga organisatsioonilt Great Place to Work®, ettevõtte peakorter asub Londonis ning ettevõttel on üle 375 töötaja üle terve maailma.
  1. Uudised
  2. ELKO sai neli CONTEXT ChannelWatch 2022 auhinda