Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

ELKO Poola filiaal kinnitab kiire majanduskasvu potentsiaali

Poland-map
Ühe osana ärisuundade laiendamise initsiatiivist alustas ELKO grupp mullu tegevust Poola turul, võttes tööle kohaliku IT- ja tarbeelektroonikakaupade müügimeeskonna. Kiire kasvutempo lubab ELKO Poola filiaalil olla piirkonnas TOP 15 suurima hulgimüüja seas.
Ühe aasta jooksul loodi süsteemse äritegevusega filiaal ja usaldusväärne müügimeeskond, tagades seeläbi stabiilsed müüginäitajad ja automatiseeritud kanali kaupade kohale toimetamiseks. Võrreldes 6 eelneva kuuga on ELKO Poola filiaali käive 2018. aasta esimeses pooles tõusnud 60%.
Kontor asub Wrocławis. Meeskonnaga on liitunud uues müügiesindajad ja filiaal alustab peagi tegevust uutel kontoripindadel. Kohalik filiaal on väga oluline, sest see võimaldab kiiremat ja tõhusamat suhtlust ja äritegevust, samuti kulutõhusamaid rahvusvahelisi logistilisi marsruute, et saada ELKO tooteid ja teenuseid kogu Poola turul.
Poola turg pakub ulatuslike võimalusi majanduskasvuks, mistõttu reageeriv müügimeeskond on üks peamistest eduteguritest. Ma usun, et ELKO eelisteks, mida saame sellel turul pakkuda on isiklik ja sõbralik klienditeenindus ning mõistagi atraktiivsed tootehinnad. Külastades Poolat aasta jooksul ja aidates käivitada filiaali on mul õnnestunud kohtuda paljude klientidega. Ma tõesti nautisin inimeste külalislahkust ja operatiivsust, mis annab kindlustunde tuleviku arengupotentsiaaliks.
Andrejs Gavrilovs ELKO Grupa Baltikumi regiooni müügidirektor
ELKO Poola filiaal on spetsialiseerunud arvutikomponentide (kõvakettad, mälukaardid, protsessorid, RAM) hulgimüügile, kuid tegeleb aktiivselt ka muude tootekategooriate arendamisega – kodumasinad ja kontoriseadmed, mobiiltelefonid, kui personaalarvutid, välisseadmed. ELKO Poola filiaal vahendab rohkem kui 40 tootja kaupu ning neist pooled on koostööd ELKO-ga alustanud viimase 6 kuu jooksul.
Saavutatud tulemused ja kasvav kliendibaas võimaldab investeerida edasisse arengusse. Lähiaastatel plaanib ELKO tugevdada märkimisväärselt oma positsiooni Poola turul – ettevõte tegeleb aktiivselt uute tootjate, müügikanalite ja klientide ligitõmbamisega, et järgmise paari aasta jooksul saaks ELKO-st üks juhtivaid hulgimüüjad Poola turul.
  1. uudised
  2. ELKO Poola filiaal kinnitab kiire majanduskasvu potentsiaali