Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid Hakka partneriks

ELKO on TechnoAware videoanalüüsi ja tehisintellekti tooted ning lahenduste edasimüüja

Technoaware_video-analysis
ELKO on saanud TechnoAware videoanalüüsi toodete ja lahenduste müüja ülemaailmses edasimüügis.
TechnoAware'il on enam kui 35-aastane kogemus videovalve ja näotuvastuse videoanalüütiliste lahenduste väljatöötamisel. Nende tooted integreeruvad kõigi peamiste, turuliidritega videohaldustarkvara (VMS) ja kaamerate kaubamärkidega.
Kuna neil on turul suurim ja kõige täielikum videoanalüüsi pakkumine, on TechnoAware pikka aega olnud meie tähelepanu keskmes. Loodame aidata TechoAware'il kiirendada videoanalüüsi tehnoloogia kasutuselevõttu meie esindatavatel turgudel. Videoanalüütika automatiseerimise potentsiaal on tohutu. Selle tehnoloogia edukas juurutamine nõuab haridust ja koolitust ning just siin näeme oma turustaja rolli.
Kristaps Kirpitis ELKO grupi VAD tooteüksuse juht
VTrack - videoanalüüs intelligentse videovalve jaoks

VTrack on videoanalüüsi komplekt, mida saab rakendada 24 erinevale funktsioonile: sissetungimine, väravast liikumine , pindala loendamine, täituvus, kuumtsoonid, sularahaautomaat, vasakpoolne objekt, varastatud objekt, ringi jõlkumine , paanikahäire, komistamine , loendamine, av kiirus, statsionaarne sõiduk, vale tee, suitsutulekahju, näotuvastus, LPR, skimmeri tuvastamine, parkla, objekti puudumine , termiline, eraldiseisev PTZ , PTZ pluggin.
TFace - biomeetrilise näotuvastuse videoanalüüs

TFace-Recognition on biomeetriline tehisintellektil põhinev videoanalüüsirakendus unikaalsete isikute tuvastamiseks või kontrollimiseks, võrreldes digitaalpiltidelt või videoraamidelt tuvastatud näojooni andmebaasis olevate nägudega. TFace on paindlik ja modulaarne mis tahes rakendusvaldkonnas ning vajadusel kohandatav projektipõhiselt konkreetsete funktsionaalsete nõuete jaoks.
Technoaware_video-analytics
TechnoAware'i kohta


TechnoAware uurib ja arendab videoanalüüsi ja tehisintellekti tehnoloogiaid, tooteid ja lahendusi. Genova ülikooli ISIP40 uurimisrühma, mis on asutatud 2003. aastal, millel on enam kui 35-aastane kogemus, kompetents ja teadmised, on TechnoAware meeskond maailmas üks silmapaistvamaid videoanalüüsi ja tehisintellekti eksperte.
https://technoaware.org/

ELKO Grupi kohta

ELKO Grupp on piirkonna üks suurimaid IT- ja tarbeelektroonikatoodete ning lahenduste levitajat, kes esindab 400 IT-tootjat. Ettevõte pakub laias valikus tooteid ja teenuseid enam kui 10 000 jaemüüjale, kohalikele arvutitootjatele, süsteemiintegraatoritele ja erinevate sektorite ettevõtetele enam kui 30 riigis üle Euroopa ja Kesk-Aasia. Kontserni 2018. aasta käive oli 1 768 miljonit USA dollarit (1 497 miljonit eurot).
  1. uudised
  2. ELKO on TechnoAware videoanalüüsi ja tehisintellekti tooted ning lahenduste edasimüüja