Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

ELKO on Intenso salvestusmeediumi edasimüüja

Intenso_storage_powerbanks_chargers
ELKO on alustanud koostööd ühe juhtiva infokandjate Intenso kaubamärgiga toodete turustamiseks Venemaal, Baltikumis, Poolas, Rumeenias, Sloveenias ja Slovakkias.
Saksa kaubamärgi Intenso lai valik hõlmab 252 erinevat toodet: salvestusmeediumid nagu USB-mälupulgad, kõvakettad, mälukaardid, SSD-d ja toorikud, akud, toiteplokid, juhtmeta laadija, MP3-mängija ja digitaalsed pildiraamid. Intenso tootedisain saab aasta-aastalt Red Dot Awardi.

Intenso on tuntud oma töökindluse, pikaajalise kliendirahulolu ning suurepärase hinna ja kvaliteedi suhte poolest.

Kvaliteedi kõrge väärtus

Saabuva kauba ülevaatuse käigus tehakse kõikidele toodetele pidevalt kvaliteedikontroll. Uute toodete tarneid kontrollitakse Intenso katselaboris täpselt ja need lastakse turule alles pärast laitmatute tulemuste saamist.

Tooted on laos juba saadaval.

Intensos

Alates asutamisest 1998. aastal suutis Intenso areneda üheks juhtivaks kaubamärgiks andmekandjate valdkonnas. Oma praktiliste toodetega pakub ettevõte tuge igapäevaelus ning aitab kujundada tänapäevast elu lihtsaks ja ohutuks. Lahendused, mis on kohandatud kaasaegsele tehnoloogiale mänguliselt, innovaatiliselt ja loovalt. Intenso kaubamärgi peamised omadused on kaasaegsed kõrgetele kvaliteedinõuetele vastavad tooted.

Rohkem infot www.intenso.de/en

Ettevõttest ELKO Group

ELKO Grupp on piirkonna üks suurimaid IT- ja tarbeelektroonikatoodete ning lahenduste levitajaid, kes esindab 400 IT-tootjat. Ettevõte pakub laias valikus tooteid ja teenuseid enam kui 10 000 jaemüüjale, kohalikele arvutitootjatele, süsteemiintegraatoritele ja erinevate sektorite ettevõtetele enam kui 30 riigis üle Euroopa ja Kesk-Aasia. Kontserni 2018.aasta käive oli 1768 miljonit USA dollarit (1497 miljonit eurot).
  1. Uudised
  2. ELKO on Intenso salvestusmeediumi edasimüüja