Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid Hakka partneriks

ELKO on ametlik MITECH perimeetriliste turvalahenduste edasimüüja

Mitech-perimeter-solutions-outdoor-columns
ELKO on sõlminud lepingu Itaalia ettevõttega MITECH perimeetriliste turvalahenduste edasimüümiseks sissetungijate tuvastamiseks.
Rohkem kui 15-aastase kogemusega MITECH pakub parimaid perimeetrilisi turvalahendusi sissetungijate tuvastamiseks , et kaitsta vara ja inimesi.

MITECH'i tooted paistavad silma oma ""Made in Italy"" kvaliteediga, mis tagab silmapaistva töökindluse, pika eluea, suurepärase funktsionaalsuse ning hoolikalt uuritud detailide ja disaini.

Tootevalik on lai, mitmekesine ja täiendatud lisavarustusega, tagades nii kohandatud kaitsesüsteemid, mis sobivad ideaalselt spetsiifiliste vajaduste ja operatiivnõuete täitmiseks.
2Mitech-outdoor-columns
Välispostid

MITECH'i poste kasutatakse välisperimeetri kaitseks ja need tagavad maksimaalse turvalisuse äri-, elamu- ja tööstuspiirkondades ning tundlikes kohtades. Infrapunakiirtel, mikrolainetel või kahesugusel tehnoloogial põhinevate lahenduste jaoks kasutatakse tipptasemel tehnoloogiat.
7Mitech-outdoor-barriers
Välistõkked

MITECH pakub täielikku valikut infrapunakiirte ja mikrolainete sissetungimist takistavaid tõkkeid, mis tagavad suurepärase kaitse, pakkudes lahendusi villadele, tehasehoonetele, fassaadidele, fotoelektrilistele väljadele ja paljudele teistele. Neid on saadaval erinevates versioonides ja neid saab paigaldada postidele või seinale.
Mitech-window-barriers-winner
Uste ja akende tõkked

Tänu oma kompaktsetele mõõtmetele saab neid infrapunakiirega tõkkeid paigaldada ustele, akendele, aknaluukidele või ruloodele. Neid soovitatakse eriti vara, väärisesemete ja inimeste kaitsmiseks sissemurdmiste või erinevate rikkumiste eest.
Mitech-windows-and-doors-sensors
Kardina-andurid

MITECH toodab uste ja akende optimaalseks kaitseks dubleeritud PIR- ja mikrolaine tehnoloogial baseeruvat kardina andureid maskeerimisvastase ja kiirendusmõõturi (muukimisvastase) funktsiooniga.
Kõik pakutavad tooted on hõlpsasti paigaldatavad, töökindlad, suurepärase kvaliteedi ja hinna suhtega.
Logo Mitech oriz_16-5
MITECH - juhtiv perimeetri turvalisus
www.mitech-security.com
  1. uudised
  2. ELKO on ametlik MITECH perimeetriliste turvalahenduste edasimüüja