ELKO on Alta Labs võrgutehnoloogiate turustaja

banner_web
ELKO on nüüdsest uue, kuid kogenud ettevõtte Alta Labs ametlik edasimüüja, kes toodab WiFi ja võrgulüliteid.
Kuigi Alta Labs on alles turul uus bränd, siis tegelikult on Alta Labs brändi taga olevatel inimestel selles valdkonnas pikk ja muljetavaldav kogemus. Alta Labs on SVT (SoundVision Technologies) osakond.

Alta Labs kavandab, projekteerib ja toodab täielikku ettevõtte tasemel võrgulahenduste portfelli. Riistvara disainilahendused on keskendunud lihtsale paigaldamisele, tugevale jõudlusele ja töökindlusele.

Esialgu pakub Alta Labs WiFi 6 pääsupunktidena AP6 ja AP6-Pro, millele peagi lisanduvad S24-PoE, S16-PoE ja S8-PoE lülitid (eeldatav saabumine 2023. aasta septembris).
Alta Labs AP6 ja AP6 Pro pääsupunktidel on kompaktne kuju ja elegantne esteetiline disain, mis võimaldab sujuvalt integreeruda ettevõtte-, äri- ja elamukeskkonda..

AP6 Pro toetab 4096 QAM-i ja on ka IP54-reitinguga kõrgemate kommertskeskkondade jaoks. Lihtsa ja puhta installi jaoks töötavad pääsupunktid Etherneti kaudu.
Alta Labsi pilvehaldusplatvorm pakub sujuvat jälgimis- ja konfigureerimisvõimalust mis tahes seadmest, sealhulgas lauaarvutitest, sülearvutitest ja mobiilseadmetest. Litsentsitasud puuduvad.
Alta-Labs-logo
Lähemalt Alta Labs brändi kohta

2022. aastal asutatud Alta Labs loob revolutsioonilisi võrgutehnoloogiaid, mis põhinevad nende omandis olevatel tarkvara - ja riistvarakujundustel. Eesmärk on tuua hõlpsasti kasutatav, kuid täielikult kohandatav haldus - ja utiliseerimistarkvara, mis aitab kasutajatel hallata oma WiFi vajadusi, olenemata süsteemist või disainist, mida nad soovivad rakendada.

www.alta.inc
  1. Uudised
  2. ELKO on Alta Labs võrgutehnoloogiate turustaja