Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

ELKO nimetati aasta turustajaks Baltikumis

Context
ELKO valiti parimaks spetsialiseerunud turustajaks kõigis kolmes Balti riigis – Eestis, Lätis ja Leedus – ning 2016. aasta parimaks laia sortimendiga turustajaks Leedus
Hääletus toimus suurima üleilmse edasimüüjate veebiuuringu CONTEXT ChannelWatch raames. See on suurim edasimüüjate veebiuuring, mida maailmas korraldatakse. Sel aastal osales 7500 edasimüüjat ja kuigi see korraldati Baltikumis esmakordselt, täitsid küsimustiku ja hääletasid oma meelest parima turustaja poolt 384 edasimüüjat.

Aasta turustaja auhind põhineb iga riigi osavõtjate häältel. Edasimüüjad hindasid turustajaid põhiteenuste kriteeriumite järgi ning nimetasid spetsiifilise laia sortimendiga turustaja ja spetsialiseerunud turustaja kui üldkokkuvõttes aasta parima.

ELKO-st lähemalt
ELKO Group on regiooni suurim IT toodete ja lahenduste turustaja, esindades 180 IT kaubamärki, ja pakkudes laia toodete ning teenuste valikut, rohkem kui 7 500 jaemüüjale, kohalikule arvutitootjale, süsteemi integraatorile ja erinevate sektorite ettevõtetele 30. Euroopa riigis ning Kesk-Aasias. Grupi käive aastal 2016 oli kogumahus 1 460 miljonit US dollarit.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/elko-group
Facebook: https://www.facebook.com/elkogroup/
Twitter: @ELKO_Group
  1. Uudised
  2. ELKO nimetati aasta turustajaks Baltikumis