Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

ELKO levitab Gazer Android TV-d

Gazer_androidTV
Briti kaubamärk Gazer, mis on hästi tuntud professionaalse autoelektroonika tootmise poolest, astus telesektorisse juba aasta tagasi ja pakub nüüd toodetele tipptasemel tehnoloogiat. ELKO on saanud Gazeri toodete ainuõiguslikuks turustajaks Euroopas.
Terve meelelahutusmaailm, mis koosenb harivast sisust, videomängudest, muusikast ja uusimast inBOX-I kinost koos kõrgtehnoloogiaga, muudavad Gazeri tooted moodsa elu lahutamatuks osaks.

Gazeri teleris on nutitelefoni funktsioonid ja see töötab Android 7.1-ga. Gazeri mobiilirakendusega saab nutitelefoni kasutada kaugjuhtimispuldi, õhuhiire või puuteplaadina. Sisseehitatud Bluetooth toetab ühenduse loomist kõigi teie lemmikseadmetega. Gazeri abil saate suurel ekraanil näha fotosid ja saate vaadata oma nutitelefonist videoid, vaadata filme oma meediumiserverist kohalikus võrgus või eemalt internet kaudu.

Loe rohkem nende omaduste kohta: https://www.gazer.com/tv/uk/
Gazer on tõeline Androidi tootmistehnoloogia ekspert. Gazeri tootmisrajatised on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO9001. Kõik tooted on saanud CE,FCC ja RoHS rahvusvahelised sertifikaadid, samuti kõigi nende toodete kohalikud sertifikaadid, kus neid müüakse.

Ettevõttest Gazer

Gazer Limited, mille peakontor asub Londonis, asutati 2004.aastal. Ettevõttel on juhtiv koht professionaalse autoelektroonika (multimeediumsüsteemid, videoparklate süsteemid, autode DVR-id, liidesed ja universaalsed nähtavuse süsteemid) tootmisel. Gazer Limited käivitas 2018.aastal uue massiturule orienteeritud toote Gazer TV.

https://www.gazer.com

Ettevõttest ELKO Group

ELKO Grupp on piirkonna üks suurimaid IT- ja tarbeelektroonikatoodete ning lahenduste levitajaid, kes esindab 400 IT-tootjat. Ettevõte pakub laias valikus tooteid ja teenuseid enam kui 10 000 jaemüüjale, kohalikele arvutitootjatele, süsteemiintegraatoritele ja erinevate sektorite ettevõtetele enam kui 30 riigis üle Euroopa ja Kesk-Aasia. Kontserni 2018.aasta käive oli 1768 miljonit USA dollarit (1497 miljonit eurot).
  1. uudised
  2. ELKO levitab Gazer Android TV-d