Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

ELKO konverents MeetUP 2019: edukas äri vajab tehnoloogiaid ja usaldusväärseid partnersidemeid

ELKO_MeetUp2019_3
24. mail toimus tehnoloogiakonverents ELKO MeetUP 2019, mis tänavu tõi kokku rohkem kui 250 koostööpartnerit, klienti ja IT-kaubanduse valdkonna esindajat Baltikumist ja Poolast.
Konverentsi moto "Better together" peegeldab koostöö tugevdamise ja inimlike suhete tähtsust – tehnoloogiad on edasiviiv jõud, samas kui eduka arengu ja suurepäraste äritulemuste jaoks on vaja ka usaldusväärseid partnersuhteid.
Konverentsi avades rõhutas ELKO Baltikumi toote- ja kaubandusdirektor Mārtiņš Pavlovskis: “Me tegutseme väga dünaamilises ärikeskkonnas, mistõttu ELKO ja partneriettevõtete koostööl on eriliselt tähtis roll – tarnida lõpptarbijale uusimaid tehnoologiad tootmisest võimalikult odavalt ja lühikese aja jooksul. Innovatsioon on oluline tõhusa ärikeskkonna loomisel, kuid kõige aluseks on inimesed ja nendevahelised sidemed. Ettevõtlus põhineb usaldusel, toetusel ja mõlemapoolselt kasuliku äri loomisel. Meie iga-aastane ELKO MeetUP pakub võimaluse luua ärikontakte, avada uksi kasutamata võimalustele ja jagada edulugusid.”
ELKO_MeetUp2019_1
Inimsuhete rolli aina robotiseeritumal ajastul rõhutas ka ELKO personali - ja haldusdirektor Ieva Orinska, öeldes: "Nii inimestel, kui ka robotitel on omad eelised ja piirangud, aga ma usun, et need saavad eksisteerida ja töötada üheskoos."
H2O6 Expo keskuses toimunud sündmuse külastajatel oli võimalus näha ja proovida uusimaid tooteid rohkem kui 40 juhtivalt IT-valdkonna tootjalt ning saada tootjate esindajatelt vastuseid huvi pakkuvatele küsimustele. Võimalus kohtuda samas kohas müügiketi kõikide esindajatega aitab luua ühtse ülevaate ja põhjaliku arusaama toodetest ja turust üldiselt. Samuti oli võimalik kuulata juhtivate IT-tootjate – Dell, LG, ASUS, MSI, Intel, Seagate, Acer, Renewd, ViewSonic – uudiseid ja uute tootevalikute esitlusi.
ELKO MeetUP 2019 käigus oli külastajatel võimalus kuulata inspireerivaid kõnesid ELKO spetsialistidelt ja sidusvaldkondade esindajatelt. Andrejs Gavrilovs (ELKO Baltikumi kaubandusdirektor) visandas 10 praktilist nõuannet aja efektiivseks planeerimiseks, Irina Lando (koolituskeskus Lando) andis nõu läbirääkimiste ohjamiseks, Oskars Klucis (ELKO digitaalse valdkonna turundusjuht) andis digitaalse turunduse soovitusi edukaks äritegevuseks internetis ning Salvis Praude (Microsoft Baltikumi jaemüügi ja toodete levitamise juht) tuletas meelde kontrollida oma seadmete ja tarkvara seisukorda, et mitte langeda andmete lekkimise ohvriks ja olla vastavuses Euroopa üldise andmekaitse määruse tingimustega.
Mārtiņš Bērziņš (Citadele panga e-valdkonna juht) märkis oma kõnes: “Antud hetkel toimub Citadele pangas 96% kõikidest maksetest digitaalsete kanalite kaudu ning mobiilirakendustes tehtavate arvelduste arv kasvab kiiresti. Prognoosime, et aasta jooksul kasvab mobiilirakenduste kasutamise sagedus kaks korda. Maksesektori tulevik põhineb kaugjuhtimisel ja isikupärastatud teenustel. Rohkem kui 50% Citadele maksetest on juba praegu on kiir- või välkmaksed, kasutatakse kontaktivabu kaarte ja aastaks 2021 on enam kui 50% Euroopas kasutusel olevatest kaartidest kontaktivabad. Harjumused muutuvad ja kauplejad peavad keskenduma oma ostu- ja maksevõimaluste muutmisele – loobuma füüsilistest kassaaparaatidest, kaaluma kviitungite salvestamist pilve ja võimaldama makseid kaasas kantavate tehnoloogiate abil.”
ELKO_MeetUp2019_6
Kogu päeva jooksul said külastajad nautida värvikaid etteasteid, panna end proovile virtuaalreaalsuse tegevustes, loogikamängudes ja teistes kaasakiskuvates vaba aja tegevustes.
Sündmuse toetajad: Acer, ASRock, AOC, ASUS, Clean Air Optima, Dahua, Dell EMC, EATON, Getac, LG, Microsoft, MSI, Renewd, Seagate, Philips, Thermaltake, Tom Tom, TP-Link, ViewSonic, Xilence, Blackview, Chieftec, Fellowers, Fujifilm, IMOU, PocketBook, Transcend.
  1. uudised
  2. ELKO konverents MeetUP 2019: edukas äri vajab tehnoloogiaid ja usaldusväärseid partnersidemeid