Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

ELKO - Herta näotuvastustarkvara distribuutor

herta-facial-recognistion-software
ELKO teatas koostööst näotuvastuse lahenduste valdkonnas ühe maailma juhtiva ettevõttega Herta.
Lepingu kohaselt tagab ELKO Herta tarkvara levitamise Rumeenias ja Baltimaades.

Herta Security omab kasvavat kliendiportfelli, mis hõlmab valitsust, transporti, rahandust ja spordiürituste toimumiskohti, kus ta juhib näotuvastust võimaldavaid IP-kaameraid ja turvaplatvorme ilma olemasolevat riistvara asendamata.

Herta tarkvara on mitmeaastase teadus- ja arendustegevuse protsessi tulemus. Tulemuseks on ainulaadne tarkvara, mida iseloomustab selle kiirus, täpsus ja kasutusmugavus. Herta on pälvinud arvukalt tööstuse auhindu , sealhulgas „“European Technology Award 2019” tarkvara kategoorias.

Näotuvastus videovalve rakenduste jaoks

Herta videovalvelahendus BioSurveillance tuvastab reaalajas mitut nägu, võimaldab reaalajas video registreerumist, tuvastab varem süsteemis kirjeldatud isikud ja hõlbustab reaalajas häirete ja üksikisikute haldamist. BioSurveillance on õige lahendus turvalisuse suurendamiseks rahvarohketes keskkondades nagu lennujaamad, rongi- või metroojaamad, kaubanduskeskused, spordistaadionid või linnakeskused.
BioSurveillance NEXT on näotuvastuse jaoks mõeldud suure jõudlusega videovalve lahendus, mis on spetsiaalselt loodud subjektide samaaegseks tuvastamiseks rahvarohkes ja muutuvas keskkonnas. Optimeeritud GPU arhitektuuride jaoks, töötab see 40 korda kiiremini kui traditsioonilised süsteemid (kuni 150 kaadrit sekundis) ja töötab väga kõrge eraldusvõimega videovoogudega

Näo analüüs turunduseesmärkidel
Näoanalüüsil baseeruv BioMarketingi süsteem võimaldab tuvastada selliseid parameetreid nagu sugu, ligikaudne vanus, prillide kasutamine ja mitmesuguseid muud näoilme omadusi.
Selle tööriista abil saab lähtuvalt sellest, kes konkreetsel hetkel sisu vaatab, tuvastada sihtrühm ja edastada sihtrühmale kuuluv reklaam.

Näotuvastussüsteem juurdepääsu kontrollimiseks
Biomeetriline juurdepääsu kontroll on ideaalne lahendus kasutaja juurdepääsu kontrollimiseks füüsilistele kohtadele, näiteks hoonetele, kontoritele, andmekeskustele ja üldiselt piiratud turvaaladele.

Näo biomeetriat kasutatakse kasutaja tuvastamiseks juurdepääsu kontrollnimekirjade alusel ja tema identiteedi kontrollimiseks. Herta Security juurdepääsukontrolli lahendus võimaldab kasutajate haldamist töö ajal ja registreerida kasutajaid lennult videolõikude abil. See tehnoloogia annab suurepärase jõudluse hoolimata näo osalistest nähtavusest ,prillide, sallide või mütside kasutamisest, näoilme muutustest ja näo mõõdukast liikumisest. Veelgi enam, see ei võimalda kasutajatel olla impersonaalne kasutades fotosid.

Näotuvastus kohtuekspertiisi jaoks
BioFinder võimaldab näo tuvastamise kaudu otsida konkreetset subjekti ühest või mitmest salvestatud videost. GPU-arhitektuuridega baseeruvate süsteemidega õnnestub töödelda kiirelt kõiki analüüsitava objekti videol olevaid pilte.

BioFinder on toode, mille rakenduse keskmeks on kohtuekspertiisi analüüs või teabe salastamine, ning see on kasulik muu hulgas politsei keskkonnas ja kahtlusaluste otsimisel.
Herta

Herta on maailmas juhtiv näotuvastuse lahenduste arendaja. Barcelonas asuv ning kontoritega Madridis, Londonis ja Los Angeleses pakkuv ettevõte pakub kiireid, täpseid, töökindlaid , lõpptarbijale orienteeritud lahendusi videovalve, juurdepääsu kontrolli ja turunõuete jaoks.

Rahvusvaheliste projektide hulka kuuluvad turvalised linnad, lennujaamad, rongi- ja metroojaamad, vanglad, pangad, kasiinod, spordistaadionid, kaubanduskeskused, sõjavägi, politsei ja kohtuekspertiisi rakendused. Hertal on partnerid 50 riigis ja üle 150 sertifitseeritud integraatori kogu maailmas.
Lisateavet leiate aadressilt https://hertasecurity.com/et

ELKO Grupp

ELKO Grupp on piirkonna üks suurimaid IT- ja tarbeelektroonikatoodete ning lahenduste distribuutoreid, kes esindab 400 IT-tootjat. Ettevõte pakub laias valikus tooteid ja teenuseid enam kui 10 000 jaemüüjale, kohalikele arvutitootjatele, süsteemiintegraatoritele ja erinevate sektorite ettevõtetele enam kui 30 riigis üle Euroopa ja Kesk-Aasias. Kontserni 2018. aasta käive oli 1 768 miljonit USA dollarit (1 497 miljonit eurot).
  1. Uudised
  2. ELKO - Herta näotuvastustarkvara distribuutor