Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

ELKO hakkab turustama Eatoni elektrisüsteeme Ukrainas ja Baltikumis

Eaton-Bilde-1200x628
Täiendades elektrisüsteemide valikut ja keskendudes eelkõige katkematutele toiteallikatele (UPS), hakkab ELKO turustama Eatoni tooteid nii Ukrainas kui Baltikumis.
Eaton on ülemaailmne juhtiv suure jõudlusega ja usaldusväärsete energijajuhtimissüsteemide pakkuja. Eatoni tooteid kasutavad laialdaselt nii suured kui väikesed ettevõtted ja andmekeskused kogu maailmas.

ELKO tagab toodete turustamise ja keerukate lahenduste pakkumise andmekeskuste taristule, pakkudes Eatoni toodetele tehnilist tuge ja teenindust nii Ukrainas kui Baltikumis.

Teave Eatoni kohta

Eaton on elektrienergiajuhtimise ettevõtte, kelle müügitulu oli 2016. aasta 19,7 miljardit dollarit. Eaton pakub energiatõhusaid lahendusi, mis aitavad klientidel juhtida elektrilist, hüdraulilist ja mehaanilist energiat efektiivselt, ohutult ja säästvalt. Eaton on pühendunud elukvaliteedi ja keskkonnaseisundi parandamisele energiajuhtimistehnoloogiate ja -teenuste kasutamise kaudu. Eatonis on umbes 96 000 töötajat ning ettevõte müüb tooteid klientidele rohkem kui 175 riigis.

Teave ELKO kohta

ELKO Group on üks piirkonna suurimaid IT-toodete ja lahenduste turustajaid, esindades 210 IT-tootjat ja pakkudes laia toodete- ja teenustevalikut enam kui 7700-le erineva sektori jaemüüjale, kohalikule arvutitootjale, süsteemide koostajale ja ettevõttele kokku 31 riigis Euroopas ning Kesk-Aasias.
  1. uudised
  2. ELKO hakkab turustama Eatoni elektrisüsteeme Ukrainas ja Baltikumis