Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

ELKO hakkab pakkuma Signify valguslahendusi, mis põhinevad Philipsi kaubamärgi toodetel

Philips on usaldusväärseim valgustuskaubamärk maailmas. Uued tehnoloogiad koos võrkude ühendusvõimaluste, tarkvara, andurite ja IoT platvormidega muudavad valguse Nutikodu, Nutihoone ja Nutilinna kontseptsiooni oluliseks osaks. Nüüd saadaval ELKO partneritele Euroopas ja Aasias.
Philipsi kaubamärgiga valgustustooted esindavad kvaliteeti ja energiatõhusust. Philipsi tooted on üle 125 aasta olnud innovatsiooni esirinnas. Täna on Philips valgustusvaldkonna tunnustatud juhtiv kaubamärk. Käesoleva aasta mais muutis Philipsi valgustustoodete tootja Philips Lightning N.V. oma nime, milleks on nüüd Signify N.V. Signify nimi pärineb faktist, et valgusest saab uus intelligentne keel, iga päev aina olulisem. Signify jätkab Philipsi kaubamärgi kasutamist oma toodetes. Philipsi kaubamärgi all on ka teised alambrändid nagu näiteks HUE – juhtmevaba kodu valgustussüsteem, mis pakub laia valikut valguse juhtimise võimalusi ning toob rõõmu teie koju.

Signify uus globaalne kaubamärk professionaalsetele süsteemidele on Interact. Interact IoT platvorm on loodud tegelema andmetega, mis kogutakse aina enamatelt ühendatud valguspunktidelt, andurseadmetelt ja süsteemidelt. See äärmiselt turvaline, skaleeritav, pilvepõhine platvorm kasutab intelligentset ja kaasaegset andmehaldus- ja töötlemisvõimalusi, sealhulgas masinõpet, et mõtestada igasuguseid andmeid – luua klientidele andmesidevõimalusega teenuseid, mis pakuvad kasu lisaks valgustusele.

Interact on ka ühendatud valgustussüsteemide nimetus, mis ainult ei aita klientidel parandada nende valgustuskogemusi, vaid võib ka luua ja üles laadida andmeid Interact IoT platvormile. Nüüd on saadaval.

  • Interact City avaliku ruumi, teede, tänavate, jalakäijate alade, parkide ja platside valgustuseks
  • Interact Landmark arhitektuurseks valgustuseks
  • Interact Office kontoritele ja ärihoonetele
  • Interact Retail suurtele jaemüügi- ja toidukauplustele
  • Interact Sports staadionitele
Ärisektor saab üleminekul kontrollitud PoE LED valgustussüsteemile, millel on laialdased liidestamisvõimalused hoone teiste võrkudega, säästa kuni 80%. Andmepõhised teadmised, mis kogutakse ühendatud valgustusvõrgust optimeerivad teenuste osutamist ja toimimist, parandavad töökohtade ülesehitust ning mõjutavad positiivselt töötajate töökogemust.

ELKO tagab Philipsi toodete hulgimüügi jaemüüjatele ning olles Signify lisandväärtusega partner (VAP) ― pakub terviklikke lahendusi avalikule sektorile ja töökohtadele.
Signify kohta
Signify (Euronext:LIGHT) on maailmas juhtiv professionaalsete ja tarbijavalgustuse ning asjade interneti valgustuse alal. Meie Philipsi tooted, Interacti ühendatud valgustuse süsteemid ja andmesidevõimalusega teenused pakuvad ärilist väärtust ja muudavad elu kodudes, hoonetes ja avalikus ruumis. Olles müünud 2017. a. 7,0 miljardi euro väärtuses, omades u 32 000 töötajat ja olles kohal enam kui 70 riigis vallandame valguse erakordse potentsiaali eredamate elude ja parema maailma jaoks.

ELKO kohta
ELKO on regiooni suurimaid distribuutoreid esindades 210 IT tootjat ning varustades enam kui 77000 edasimüüjat, kohalikku arvutitootjat, süsteemi integraatorit ja ettevõtet 31-s Euroopa ja Aasia riigis.

www.elkogroup.ee
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/elko-group
Facebook: https://www.facebook.com/elkogroup/
Twitter: @ELKO_Group