Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

ELKO Grupp kolib lao avaramatesse ruumidesse

kafido-41
Klientidele tänapäevase ja tõhusa logistika- ja teenindustegevuse pakkumiseks asub alates juunist Riias asuv ELKO Grupi ladu lennujaama kõrval asuvas äripargis "Lidostas Parks".
ELKO on sõlminud äripargi arendaja SIA Pichega lepingu enam kui 7000 ruutmeetri suuruse laopinna rentimiseks. Uus ja innovaatiline äripark üldpinnaga 23 000 m2 avatakse sel kevadel lennujaama kõrval. Lao rentimine ELKO Grupile on “Lidostas Parks” ruumide viimane valmimisvoor.

Kui senini olid ELKO laopinnad Lätis eraldatud, siis juunist on need saadaval ühes mugavas kohas. Uued ruumid on energiatõhusad, kaasaegsed ja suudavad tagada kõrgeima kvaliteediga töötingimused.
Üleminek moodsale ja kvaliteetsele laole on loogiline järgmine samm meie klienditeeninduse parendamiseks ja järgnevatel aastatel kasvavatele ärimahtudele vastamiseks.
Mārtiņš Pavlovskis Baltikumi toote- ja müügidirektor
"Arvestades äritegevuse kiiret kasvu ja arengut Baltikumis, teeme praegu koostööd mitme laoga erinevates kohtades. See muudab sisemised protsessid keerukamaks, kallimaks ja aeglasemaks. Üleminek moodsale ja kvaliteetsele laole on järgmine loogiline samm meie klienditeeninduse parendamiseks ja järgnevatel aastatel kasvavatele ärimahu nõudmistele vastamiseks," ütleb Baltikumi toote- ja müügidirektor, Mārtiņš Pavlovskis.
"Meil on hea meel, et Läti edukaimad ja suuremad ettevõtted valivad Lennujaama pargi. On selge, et ümbritsevast infrastruktuurist on palju kasu ettevõtetele, kes tegelevad kaupade hulgimüügiga. Samuti tuleb mainida, et pargi ruumide rentimise kiire aeg on kinnitus sellest, et Lätis on kvaliteetsetest ja kaasaegsetest tööstuspindadest puudus, “ütleb Peteris Senkans, SIA Piche juhatuse esimees," ütleb Pēteris Senkāns SIA Piche juhatuse esimees.
kafido-48
ELKO Grupi kohta

ELKO Grupp on piirkonna üks suurimaid IT- ja tarbeelektroonikatoodete ning lahenduste levitajat, kes esindab 400 IT-tootjat. Ettevõte pakub laias valikus tooteid ja teenuseid enam kui 10 000 jaemüüjale, kohalikele arvutitootjatele, süsteemiintegraatoritele ja erinevate sektorite ettevõtetele enam kui 30 riigis üle Euroopa ja Kesk-Aasia. Kontserni 2018. aasta käive oli 1 768 miljonit USA dollarit (1 497 miljonit eurot).

SIA Piche kohta

SIA Piche registreeriti 2005. aastal ja tema käive ulatus 2017. aastal 8 miljoni euroni. Lähitulevikus plaanib ettevõte arendada lennujaama lähedusse veel mitu äriparki üldpinnaga 50 000 m2.
  1. uudised
  2. ELKO Grupp kolib lao avaramatesse ruumidesse