ELKO Grupp kaalub Venemaa turult lahkumist

IT-toodete ja tarbeelektroonika edasimüüja ELKO Grupp Venemaale tarneid ei tee ning kaalub võimalusi Venemaa turult lahkumiseks.
Alates Ukraina sõja algusest on ELKO Grupp peatanud IT-seadmete ja kodumasinate tarned Venemaa turule. ELKO Grupp austab ja järgib ka edaspidi kõiki sanktsioone: partneri-, toote- ja tehinguga seotud sanktsioone. Nende sanktsioonide tulemusena on peatatud tarneahel ja kaupade liikumine Venemaale.

Praegu töötatakse finants- ja õigusekspertide abiga välja valikuvõimalused ELKO Grupi murele Venemaal registreeritud varadest taganemiseks, et kõik toimingud oleksid seadusega kooskõlas ning täidaksid kõiki kohustusi võlakirjaomanike, finants- ja muude partnerite ees. See protsess on juriidiliselt keeruline ning ELKO Grupi võimalus neid tegevusi üksikasjalikult kommenteerida on piiratud aktsiaturgu reguleerivate seaduste ja määrustega.

ELKO Grupist lähemalt:

ELKO Grupp on regiooni üks suuremaid IT ja tarbeelektroonika toodete ja lahenduste edasimüüjaid, esindades 400 IT-tootjat. Ettevõte pakub laia valikut tooteid ja teenuseid enam kui 10 000 jaemüüjale, kohalikule arvutitootjale, süsteemiintegraatorile ja ettevõttele erinevates sektorites 11 Euroopa riigis.
  1. Uudised
  2. ELKO Grupp kaalub Venemaa turult lahkumist