Tere!
Palun kasutage selle lehe sisu vaatamiseks teist brauserit. Soovitame kasutada Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Microsoft Edge'i või Safarit.

Pärnu mnt. 141, Tallinn, 11314, Eesti


+372 6581 378
info@elko.ee

ELKO Grupp esitati CONTEXT ChannelWatch uuringus aasta turustaja 2021 kandidaadiks

Context-2021
ELKO Grupp esitati CONTEXT ChannelWatch uuringus aasta turustaja 2021 kandidaadiks järgmistes kategooriates: Baltikumi ja Põhjamaade parim turustaja ja Baltikumi parim lisaväärtust pakkuv turustaja.
CONTEXT ChannelWatch on üks maailma suurimaid veebipõhiseid IT-edasimüüjate uuringuid, kus igal aastal osaleb üle 7000 edasimüüja. See uuring annab olulise ülevaate ostukavatsustest ja -otsustest, samuti äriküsimustest ja tööstuse suundumustest, millega valdkonna kogukond silmitsi seisab. Uuringu osana esitavad edasimüüjad igas riigis turustajad, kellega nad töötavad, CONTEXT ChannelWatch aasta turustaja auhinna kandidaadiks.

Pandeemia on tugevalt mõjutanud turudünaamikat infotehnoloogia turustamise valdkonnas ning sellel on jätkuvalt suur mõju kanalite müügile kogu ülejäänud aasta jooksul ja pärast seda. Turu-uuringute kohaselt mõjutavad tehnoloogiaturgu 2022. aastal mitmed tegurid, sealhulgas tarbijate ja ettevõtjatevaheliste IT-ostjate keskkonnaküsimused ning ELi tohutu 1,8 triljoni euro suurune taastefond, millest suur osa panustatakse digivaldkonda.

Kuigi Euroopa IT-turustajad on 2021. aastal jätkuvalt hästi hakkama saanud, on tarnepuudujääk põhjustanud mõningast muret ja aeglustanud majanduskasvu. Kanali tulemused on olnud tugevad, mis näitab tohutut edu infotehnoloogias koos valitsuse kulutuste ja traditsiooniliste infotehnoloogia kategooriate jätkuva edu ning uuenduslike teenuste osutamise viisidega, eelkõige pilve- ja hübriidlahenduste kaudu.

Pidevalt muutuva turudünaamika taustal paluti edasimüüjatel hinnata oma turustajaid mitmes olulises valdkonnas. Tulemusena on meil väga hea meel tutvustada võitjaid järgmistes kategooriates:
 • Aasta turustaja
 • Parim lisaväärtust andev turustaja
 • Parim klienditeenindus
 • Parim uuendav turustaja
 • Parim logistikavaldkonna turustaja
 • Parim jaemüügi turustaja
 • Parim pilveteenuste turustaja
 • Parim audio-video turustaja
 • Parim ühendatud suhtluse turustaja
 • Parim küberturvalisuse valdkonna turustaja
Auhind aastal, mil turul toimus tarneahela kokkuvarisemine ja tekkis defitsiit tähendab palju. Olulist rolli mängisid pikaajalised suhted tootjate, logistikapartnerite ja edasimüüjatega. Skaala loeb, kui konkurents mahtude ja tarnete osas tõuseb. Peale selle, oleme juba harjunud töötama muutuvates ja ebastabiilsetes tingimustes.
Svens Dinsdorfs ELKO Grupi tegevjuht
Howard Davies, CONTEXTI tegevjuht ja kaasasutaja ütles:

„Lähinädalatel avaldab CONTEXT olulisi ülevaateid ChannelWatchi uuringust, tuues esile turusuundumusi IT-turustajate valdkonnas ja edendades suuremat arusaamist edasimüüja suhetest nii turustajate kui ka müüjatega.”

Teave CONTEXTI kohta
CONTXTI turu-uuringud, ärianalüüs ja võimaluste analüüs annab klientidele võimaluse optimeerida tegevust ja toetada homset tulu. Üle 35 aastase valdkonna partnerluse ja suurte andmekogumite aruandluse kogemusega CONTEXT pakub analüüsi kõigis väärtusahela etappides, andes klientidele konkreetseid andmeid ja põhjalikku arusaamist nende oma klientide vajadustest. CONTEXT on tunnustatud UK’s Best Workplaces™ tiitliga organisatsioonilt Great Place to Work®, ettevõtte peakorter asub Londonis ning ettevõttel on üle 300 töötaja üle terve maailma.
 1. Uudised
 2. ELKO Grupp esitati CONTEXT ChannelWatch uuringus aasta turustaja 2021 kandidaadiks