Meie veebisait kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame, et olete lubanud kasutada küpsiseid, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuspoliitikas.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

ELKO avaldab uue kaubamärgi kuvandi

ELKO kontserni kaubamärgi muutmine tähendab turustusrolli ümberkujundamist
Uue tehnoloogia areng on muutnud meie igapäevaelu nii palju, et toodete teekond kliendini nõuab uut lähenemisviisi ja suhtumist.

ELKO kontsern kui IT-toodete ja -lahenduste turustaja ning uute tehnoloogiate turuletooja seisab pidevalt silmitsi uute võimaluste ja proovikividega.
Olles lääne ja Aasia tarnijate ning meie turgude vaheline sild, on ilmsiks tulnud, et teadmiste ja tehnoloogia vahetamise võimendamiseks on vaja 24 eri turgu, millest enamik asub Ida-Euroopas. See toimub mõlemas suunas – tootjatelt partneritele ja turult tagasi tootjatele. Usume, et meie edasine edu ettevõttena sõltub meie töötajate õpiprotsessist ja võimest edastada tarneahelas tõhusalt teadmisi. Parem ligipääs põhjalikele tehnoloogiateadmistele lihtsustab meie ühiseid edusamme. Meie uus logo ja selle taga peituv lugu on esimesed nähtavad tõendid sellest, kuidas ELKO kontsern lõimub tegevusharu ümberkujundamisse, parandades tõhusust ja tagades jätkusuutliku arengu.
Svens Dinsdorfs ELKO kontserni tegevjuht
Uus välimus

ELKO kontserni uus kaubamärgi kuvand kajastab meie rolli turustajana – ühendada turu, tarnija ja müügikanali teadmised-kogemused ning teha need kõigile partneritele kättesaadavaks.

ELKO logo koosneb nimest „ELKO“ ja tähisest „<“. Viimane esindab laia vaatenurka, tänu millele on võimalik ühendada meie partnerite teadmised ja mõista meie klientide arvamust.
Kaubamärgi muutmisel on kaks põhjust. Esiteks peaks visuaalne keel toetama meie kujutlust ja seisukohta. Uus välimus annab meie olulise ümberkujundamise kiirendamiseks lisatõuke. Teiseks on meie eesmärk ühine kaubamärgi strateegia – sama lugu ja kogemus kõigis riikides, kus tegutseme.
Inese Kalveite ELKO kontserni turundusjuht
Peale uue kaubamärgi kuvandi paljastamise avalikustas ELKO kontsern ettevõtte uue veebilehe. Kohalikke veebilehti uuendatakse mai lõpus.

ELKO kaubamärgi täielik muutmine kestab kuni kolm kuud. Teabematerjale ja teisi kujunduselemente muudetakse järk-järgult.

ELKO-st lähemalt

ELKO Group on regiooni suurim IT toodete ja lahenduste turustaja, esindades 160 IT kaubamärki, ja pakkudes laia toodete ning teenuste valikut, rohkem kui 7 000 jaemüüjale, kohalikule arvutitootjale, süsteemi integraatorile ja erinevate sektorite ettevõtetele 24. Euroopa riigis ning Kesk-Aasias. Grupi käive aastal 2016 oli kogumahus 1 460 miljonit US dollarit.

Rohkem infot:
www.elkogroup.com
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/elko-group
Facebook: https://www.facebook.com/elkogroup/
Twitter: @ELKO_Group

Inese Kalveite
Marketing and Communication Director
ELKO Grupa
+371 6709 3214