Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

ELKO asub turustama LaCie väliseid kõvakettaid

lacie-2big-dock-environment-hi-res
Ettevõtte Seagate Technology kvaliteetkaubamärk LaCie loob tipptasemel salvestuslahendusi fotograafidele, videograafidele, helispetsialistidele ja teistele oskuskasutajatele. LaCie tooted on lisatud ELKO Grupi tootevalikusse kogu tegevuspiirkonnas Euroopas ja Kesk-Aasias.
Juhtiva tehnoloogia, teostuse, kvaliteedi ja klienditoega LaCie aitab oma klientidel ellu viia nende loomingulist visiooni. LaCie eristub disainikesksuse, parimate tehniliste näitajate ja pikaajalise usaldusväärsuse poolest.

Usaldus on tähtsaim. Lihtne on asendada klaviatuuri, protsessorit või printerit – mitte aga oma andmeid. Asendamatud fotod ja elutöö salvestatakse välisele digiseadmele, mis tähendab, et selleks valitud toode peaks andma täieliku meelerahu. Seepärast on kõigil LaCie professionaalsetel lauaarvutilahendustel vastupidav alumiiniumist ümbris, kvaliteetsed kõvakettad või pooljuhtkettad ja detailid, mis on loodud kestma.

Teave LaCie kohta

Ameerikas, Euroopas ja Aasias tegutsev LaCie on juhtiv salvestusseadmete tootja Apple®-i, PC ja Linuxi arvutitele. LaCie eristub elegantse disaini ja suurepäraste tehniliste näitajate poolest. Lisateavet meie toodete kohta leiad aadressilt www.lacie.com.
  1. Uudised
  2. ELKO asub turustama LaCie väliseid kõvakettaid