Meie veebisait kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame, et olete lubanud kasutada küpsiseid, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuspoliitikas.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

ELKO alustab müügitegevust Poolas

ELKO Group laiendab ettevõtlust eeskujulikult välja kujunenud naaberturule, korraldades allhanke kohaliku IT- toodete ja tarbekaupade müügimeeskonna leidmiseks.
ELKO ulatuslik tooteportfell, paljusid piirkondi hõlmav levik ja eelkõige Ida-Euroopa turu alased teadmised, kombineerituna IT-spetsialistide meeskonna pakutava kohaliku turuolukorra kogemusega – kõik see peaks looma märkimisväärseid aina laienevaid ärivõimalusi Poola edasimüügipartneritele.

Poolas on suuruselt kuues majandusmaht ELis ja suurim ELi endistes idaploki riikides – see on ELKO Groupi jaoks orgaaniline ja loomulik võimalus edasiseks kasvuks ning ka aeg on antud käigu tegemiseks sobiv.

ELKO on veendunud, et vaatamata Poola turu suhtelisele küpsusele on seal siiski veel ruumi ja vajadust uue turustaja järele, kes on piirkonnas tuntud oma usaldusväärsuse ning teistest eristuva teenuse osutamise poolest.

Äsja loodud äritegevuskeskus asub Wroclaws, mis on õige valik, kuna siin ühendatakse kohalik ettevõtlus rahvusvaheliste logistiliste marsruutidega, mis võimaldab ELKO tooted ja teenused Poola toimetada.
Poola IT-turg on suur ja küllastunud, siin on esindatud peaaegu kõik üleilmsed turustajad. Samas napib klientidel, nagu edasimüüjatel ja algseademete valmistajatel, paindlikkust ja oskust turustajate osutatavaid teenuseid kohandada. Usun, et meie pakkumisega turule sisenemine, rakendades nii individuaalset kui ka projektipõhist lähenemist, aitab klientidel suurendada oma tegevuse tõhusust ja kombineerida logistilisi marsruute, finantsmeetodeid ja jaemüügiturul tooteportfelli laiendamise võimalusi.
Svens Dinsdorfs ELKO Groupi tegevjuht
ELKO-st lähemalt
ELKO Group on regiooni suurim IT toodete ja lahenduste turustaja, esindades 180 IT kaubamärki, ja pakkudes laia toodete ning teenuste valikut, rohkem kui 7 000 jaemüüjale, kohalikule arvutitootjale, süsteemi integraatorile ja erinevate sektorite ettevõtetele 30 Euroopa riigis ning Kesk-Aasias. Grupi käive aastal 2016 oli kogumahus 1 460 miljonit US dollarit.

Rohkem infot:
Plašāka informācija:
www.elkogroup.com
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/elko-group
Facebook: https://www.facebook.com/elkogroup/
Twitter: @ELKO_Group

Inese Kalveite
Marketing and Communication Director
ELKO Grupa AS
+371 6709 3214
inese.kalveite@elkogroup.com