Tere!
Palun kasutage selle lehe sisu vaatamiseks teist brauserit. Soovitame kasutada Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Microsoft Edge'i või Safarit.

Pärnu mnt. 141, Tallinn, 11314, Eesti


+372 6581 378
info@elko.ee

ELKO alustab Lexar kaubamärgi mälutoodete turustamist

lexar_small_banner_eCom copy
Meil on hea meel teatada, et ELKO alustas koostööd Lexar ülemaailmse mälulahenduste kaubamärgiga, kelle tootevalikus on mälukaardid, USB-mälupulgad ja SSD kettad.
Bränd saavutas klientide ja partnerite usalduse kogu maailmas. 20 -aastase kogemuse jooksul õppis bränd pakkuma lahendusi, mis vastavad kasutajate ootustele.
Nüüd on Lexar tooted saadaval ka ELKO klientidele!
Pühiomadused ja eelised
• Lexar tooteid testitakse põhjalikult, et tagada jõudlus, kvaliteet, ühilduvus ja töökindlus.
• Lexari tooted vastavad kasutajate ootustele, kes nõuavad piltide, 1080p täis-HD, 3D ja 4K video jaoks suure jõudlusega lahendusi. See muudab need ideaalseks lahenduseks nii professionaalsetele fotograafidele ja sisuloojatele kui ka ärikasutajatele.
• Sllel aastal sai brand Red Dot Disaini Auhinna.

Vaata Lexar tooteid eComis!
Lexar-Tagline-Logo_white-png
Lähemalt kaubamärgist Lexar

Enam kui 20 aasta jooksul on Lexar ® saanud usalduse mälulahenduste kaubamärgina. Olgu fotode pildistamine, video jäädvustamine või lihtsalt failide teisaldamine ja jagamine liikvel olles - Lexari mälulahendused tagavad jõudluse ja töökindluse, mida on vaja teie digitaalseadmest maksimumi saamiseks.
www.lexar.com
  1. Uudised
  2. ELKO alustab Lexar kaubamärgi mälutoodete turustamist