Tere!
Palun kasutage selle lehe sisu vaatamiseks teist brauserit. Soovitame kasutada Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Microsoft Edge'i või Safarit.

Pärnu mnt. 141, Tallinn, 11314, Eesti


+372 6581 378
info@elko.ee

ELKO alustab koostööd usaldusväärse ülemaailmse sidetehnoloogia pakkujaga- Lindy International.

CablesAdapters_slider_desktop
Lindy on üks Euroopa juhtivaid kaabli- ja sideteenuse pakkujaid. Tootja laias tootevalikus on enam kui kolm tuhat ühikut, pakkudes professionaalseid lahendusi tooterühmades nagu adapterid ja muundurid, professionaalsed kaablid, kõrvaklapid, heli- ja videoseadmed ning IT-pistikud ja lisaseadmed.
Lindy katab IT- ja AV-ühenduvusnõudeid põhjaliku müügieelse ja -järgse tehnilise toe, võrratu klienditeeninduse ja asjatundlikkusega, täiendades ELKO tooteportfelli ja pakkumisi nii süsteemiintegraatoritele kui ka jaekettidele.
"Asutamisest möödunud 90 aasta jooksul on Lindy end edukalt tõestanud juhtiva kaabli- ja sidelahenduste tootjana. Nõudlus võimsamate ja vastupidavamate sidelahenduste järele digiajastu jaoks ainult kasvab. Meil on hea meel pakkuda oma klientidele konkurentsivõimelist, kvaliteetseid tooteid nagu Lindy," ütleb Janis Jegers, ELKO Grupi Baltikumi lahenduste divisjoni juht.
„Meil on au, et meil on võimalus teha koostööd ELKO-ga, ettevõttega, mille tipptasemeks on IT ja olmeelektroonika toodete ja lahenduste turustamine. Samal ajal on see ainulaadne võimalus muuta meie AV- ja IT-ühenduvusportfell kättesaadavaks klientidele Balti riikides ja Poolas, tehes sellega olulise sammu edasi Lindy positsioneerimisel, kui esimene valik ühenduvuseks,“ lisas Esteban Chaparro. Lindy Internationali müügijuht.
Lindy lahendused on ELKO laos juba saadaval. Võtke ühendust oma ELKO juhiga või külastage e-kaubanduse süsteemi.
LINDY-Logo_RGB_black_BufferZone
Lindy asutati Saksamaal 1932. aastal ja tal on esindused üle maailma. Laiaulatusliku uuendusliku tooteportfelliga pakub Lindy edasimüüjatele, edasimüüjatele, paigaldajatele ja süsteemiintegraatoritele parimaid ressursse kaabli- ja pistikutehnoloogia vallas. Lindy kaablid ja ühenduvuslahendused pakuvad alati jõudlust ja töökindlust, mida vajate oma digitaalseadmest maksimumi saamiseks.

www.lindy.com
  1. Uudised
  2. ELKO alustab koostööd usaldusväärse ülemaailmse sidetehnoloogia pakkujaga- Lindy International.