Elektritõukerataste segment kasvab; ELKO alustab NAVEE elektritõukerataste esindamist

Navee-e-scooter-S65-wholesale-distribution
Toetades nõudlust lühimaatranspordi toodete järele, on ELKO Grupist saanud ametlik edasimüüja ning esimene, kes tutvustab NAVEE TECH elektritõukerattaid Põhjamaades, Baltikumis, Sloveenias ja Ukrainas.
Xiaomi Ökoloogilise Keti partner NAVEE on valmis vallutama Põhja-Euroopa, aga ka Ukraina ja Sloveenia turud kvaliteetsete ja suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega elektritõukeratastega, mis vastavad kõikidele kohalikele akutoitega kaherattaliste eeskirjadele. ELKO Grupist on saanud esimene volitatud edasimüüja Rootsis, Norras, Taanis, Soomes, Sloveenias, Lätis, Eestis, Leedus ja Ukrainas.

“Meie poolt esindatud turgudel on tingimused NAVEE jaoks väga soodsad. Me kõik näeme, kuidas linnad püüavad kohaneda mikromobiilsuse trendiga, mis on ajendatud keskkonnateadlikkusest ja asjaolust, et kaherattalised on nobedad, töökindlad ja taskukohased. NAVEE oma suurepärase kvaliteediga elektritõukeratastega võimaldab tarbijatel teha lühisõite kiiresti ja tõhusalt,“ ütleb ELKO Grupi kaubamärgiüksuse juht Baiba Indane.

"Oleme põnevil ELKO Grupiga koostöö üle. Koostöö toob NAVEE ja ELKO konkurentsivõimelised ja atraktiivsed tooted ning paremad teenused tarbijateni Põhjamaades, Baltikumis, Sloveenias ja Ukrainas," ütleb NAVEE asepresident Bryan Bai.

Esimesed tarned on oodata septembris ja need hõlmavad NAVEE N40, N65 ja S65 mudeleid. Kõige edasijõudnuma mudeliga NAVEE S65 saab tarbija tänu võimsale 500 W käigukastiga mootorile ja topeltvedrustussüsteemile mugavalt erinevate teeolude korral sõita kuni 65 km.

NAVEE TECHil on professionaalne disaini- ning uurimis- ja arendusmeeskond, kellel on rikkalik kogemus mikromobiilsuse vallas, mitte ainult elektritõukeratastega. NAVEE eksponeeris juulis Saksamaal EUROBIKE 2022 näitusel oma esimest elektriratast, tõstes esile e-mobiilsuse trendi ja tuleviku.
Navee-logo
NAVEE TECH

2020. aastal asutatud NAVEE TECH on uuenduslik ettevõte, mis on spetsialiseerunud elektritõukerataste ja elektrijalgrataste uurimis- ja arendustegevusele, tootmisele ning turustamisele. NAVEE on pühendunud uusimate uuenduste ja tehnoloogiaga sõidukite pakkumisele ülemaailmsetele klientidele ning mikromobiilsuse muutmisele nutikamaks, nauditavamaks ja mugavamaks.

Lisainfo saamiseks külastage aadressi
http://naveetech.com.
  1. Uudised
  2. Elektritõukerataste segment kasvab; ELKO alustab NAVEE elektritõukerataste esindamist