Tere!
Palun kasutage selle lehe sisu vaatamiseks teist brauserit. Soovitame kasutada Google Chrome'i, Mozilla Firefoxi, Microsoft Edge'i või Safarit.

Pärnu mnt. 141, Tallinn, 11314, Eesti


+372 6581 378
info@elko.ee

EcoFlow kaasaskantav akupank - ei ole gaasi, müra ega hooldust

EcoFlow_power_stations_portable_wholesale
Kaasaskantav energia kodu varundamiseks, välitegevusteks ja professionaalseks kasutamiseks. Tutvustame maailma kõige uuenduslikumat ja keskkonnasõbralikumat energialahendust EcoFlow. Saadaval hulgimüügiks ELKO -s Lätis, Leedus, Eestis, Sloveenias ja Poolas.
EcoFlow pakub erinevaid mudeleid ja võimsusi (RIVER, DELTA) ning kiireimat saadaolevat laadimistehnoloogiat. Laadige 0–80% alla 1 tunni jooksul. Ideaalne lahendus kodumajapidamistele elektrikatkestuste korral või lihtsalt kohtades, kus vool puudub. Üle 41,8 miljoni kliendi üle maailma kasutab EcoFlow'i nii tööl kui ka vaba aja veetmiseks ja looduses seiklemiseks. Suurepärane disain ja turvaline, vaikne heitmeteta energiaallikas nii sise- kui välistingimustes.
Juba laos olemas Lätis, Leedus, Eestis, Sloveenias ja Poolas. Ootame turustamine laiendamist ka teistesse riikidesse.
EcoFlow-logo
EcoFlow kaubamärgist lähemalt

EcoFlow Tech on revolutsiooniline mobiilne energiaettevõte, mis võimaldab taas maailmale juurdepääsu energiale. Tööstuse esimeste, nutikate ja võimsate mobiilsete energiatoodete tootjatena on EcoFlow ülesanne rakendada uusi tehnoloogiaid, et edendada kaasatust ja aidata tõsta elatustaset maailma piirkondades, kus energiapuudus pidurdab majanduskasvu ja arengut.
Eraettevõttes tegutseval rahvusvahelisel ettevõttel EcoFlow Tech on kontorid San Franciscos, CA ja Shenzhenis, Hiinas. Külastage veebisaiti www.ecoflow.com, et saada rohkem teavet selle toodete kohta.
  1. Uudised
  2. EcoFlow kaasaskantav akupank - ei ole gaasi, müra ega hooldust