Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

AXIS tooted turvaliseks ja arukamaks igapäevaeluks

Axis_banner_web
Videovalve on avalike alade ja ruumide oluline osa, mistõttu on oluline, et süsteem oleks lihtne kasutada, kiiresti paigaldada ja hallata. AXIS tooted tagavad kõrgeima ohutustaseme ja sobivad eriti sageli külastatud kohtadele. ELKO portfelli on lisatud uusi tooteid, et pakkuda klientidele laia valikut kõrgekvaliteedilisi videovalve tooteid ja teenuseid.
AXIS Q6215-LE PTZ võrgukaamera
AXIS Network Camera on kvaliteetne HDTV 1080p kaamera, mis on võimeline töötama sujuvalt isegi äärmuslikes ilmastikutingimustes ja tuule kiirusega kuni 245 km/h. Kaameral on sisseehitatud klaasipuhastid, mis hoiavad seda isegi vihma ajal. Tegemist on usaldusväärse ja tugeva võrgukaameraga, mis on projekteeritud suure täpsusega panoreerima kallutamise ja suumimise abil, kallutades ja suumides ning võimsa öise nägemissensoriga, mis katab laia ala.
Kaamera sobib eriti sadamatele, lennujaamadele ja maanteedele, samuti muudele spetsiaalselt kaitstavatele ja ohtlikele aladele, kuna see on võimeline pakkuma 30-kordset optilist suumi, mis võimaldab laia ala vaatamist. See suudab tuvastada ja tuvastada objekte laias, avatud, halvasti valgustatud või tumedas kohas.
Kaamera on kindlasti kasulik projektide puhul, mis vastavad kõige enam toote usaldusväärsusele, pildikvaliteedile ja analüütikale.
Vitaly Stepancov ELKO tootejuht
AXIS P1445-LE-3 litsentsiplaadi kontrollikomplekt
AXIS P1445-LE-3 numbrimärgi verifitseerimiskomplekt koosneb AXIS'i võrgukaamerast ja eelnevalt installitud AXIS License Plate Verifieri analüütikast. See muudab selle kergesti kasutatavaks autode sisenemise ja väljumise arvestus- ja juhtimissüsteemiks. AXIS P1445-LE-3 sobib ideaalselt kontrollitavatele aladele, nagu parkimisplatsid, kontoriparkla, supermarketid või garaažid.
AXIS P1445-LE-3 numbrimärgi kontrollerikomplekt on esimene telje täisvarustuses olev lahendus, mis võimaldab teostada täiturmehhanismi (värava, barjääri) oleku numbri tuvastamist ja juhtimist otse kaamerast. Lahendus suudab töötada täiesti iseseisvalt, ilma võrgu- ja serveriühenduseta, mis teeb selle väga turvaliseks ja taskukohaseks.
Vitaly Stepancov ELKO tootejuht
Seda süsteemi on lihtne paigaldada, kasutada ja hallata. See on võimeline lugema auto numbrimärki isegi siis, kui see liigub kiirusega kuni 30 km/h, samuti erinevates ribades ja võrdleb seda andmebaasis salvestatud teabega.
Axis License Plate Verifier on kvaliteetne HDTV 1080p kaamera, mis töötab ka pimedas öösel ja erinevates ilmastikutingimustes (-40° C kuni 60° C).
sharing-45019-1200x630
AXIS T834 juhtmeta I / O-seeria
Tänu traadita I/O-ühendusele (Z-Wave Plus® standard) ja AXIS M5065 võrgukaamerale võimaldab AXIS T834 juhtmevaba I/O-seeria ühendada võrgukaamera lahenduse ilma lisakaabliteta.
Seadmeid on süsteemi kontrolleriga lihtne sünkroniseerida, mis tähendab, et paigalduskulud on väikesed ja vajadusel saab riistvara seadeid kergesti muuta.
AXIS T834 Wireless I/O-seeria on AXIS M5065 PTZ kaamera lisaseade, mida saab käsitleda osana „nutikodu” lahendusest, kuna see võimaldab mitte ainult videovalvet, vaid ka ruumi kaitset ja mis tahes ühendatud elektriseadmete juhtimist.
Seeria sisaldab:
small_pics
• AXIS T8341 PIR liikumisandur
• AXIS T8342 ukse/akna andur
• AXIS T8343 häirenupp
• AXIS T8344 sisse/välja lüliti
Rootsi firma AXIS Communications asutati 1984. aastal. ELKO Groupiga on koostööd tehtud juba üle 18 aasta. Ettevõte toodab tooteid, mis sobivad avalikult külastatavate kohtade jaoks, et pakkuda nii video- kui ka audiojärelevalvet ning turvalisust.
Rohkem infot:
Vitaly Stepancov
ELKO tootejuht
ELKO Grupa AS
+ 371 6709 3281
vitalijs.stepancovs@elkogroup.com
  1. uudised
  2. AXIS tooted turvaliseks ja arukamaks igapäevaeluks