Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
eCom
meist uudised kontaktid

Auhinnatud ASUS ROG Strix SCAR seeria on iga arvutimängu fänni unistus

ASUS_web
Ideaalne partner arvutimängude jaoks – just selline on ASUS ROG Strix SCAR-seeria arvuti. See seeria on olnud turul lühikest aega, kuid on juba saanud erinevaid maailmakuulsaid disainiauhindu – Red Dot Award 2018, IF World Design Award 2018 ja Taiwan Excellence 2017. Suutlikkus, välimus ja ekraani kvaliteet on tegurid, mis muudavad need arvutid mänguasjatundjate jaoks esimeseks valikuks!
ASUS ROG Strix SCAR seeria arvutite mudelitel GL503 ja GL703 on Windows 10 operatsioonisüsteem, Intel® Core™ i5/i7 protsessor, NVIDIA® GeForce® GTX 10-seeria graafika ja IPS-ekraan. Laiekraantehnoloogia tagab puhta ja kontsentreeritud kujutise täpse värvide taastootmisega. GL503 mudeli kaal on ainult 2,6 kg, mistõttu on selle kaasakandmine mugav ja lihtne. Lisaks on mõlemal mudelil eriline ja ainult selle seeria jaoks loodud spetsiaalne jahutussüsteem, nii et töövõime ei vähene isegi pikaajalisel kasutamisel – ventilaatori tööd reguleeritakse automaatselt, mis aitab säilitada kõige sobivamat temperatuuri. Erilist tähelepanu on pööratud tolmukaitsele.

ASUS ROG Strix SCAR-seeria arvutitel on uus Aura Sync funktsiooniga klaviatuur. Sellel on neli põhiklahvi, mis muudavad erinevad arvutimängude toimingud lihtsamaks. Lisaks on klaviatuuri tootjad keskendunud ergonoomilisusele.

ASUS ROG Strix GL703 pakub 32 GB kahe kanaliga DDR4 SDRAM-i, mis võimaldab teil vaadata samaaegselt videoid, mängida mänge ja otsida Internetis teavet, ilma et see vähendaks ühegi tegevuse kvaliteeti. Kui peate arvutimälu suurendama, on see väga lihtne – arvuti allservas olev eemaldatav paneel on kinnitatud ainult ühe kruviga, mis võimaldab teil kiiresti ja vaevata teha vajalikke toiminguid.

ASUS ROG Strix SCAR-seeria arvutid suudavad pakkuda laitmatut heli ja kohanevad arvutimängude reaalaja seadistustega. Seega on igat laadi arvutimängu kogemus ainulaadne. Seitset värvi valgustust saab sünkroonida erinevate ASUSe toodetega, nagu hiir, kõrvaklapid ja muud elemendid, ühendades need arvutiga.
  1. uudised
  2. Auhinnatud ASUS ROG Strix SCAR seeria on iga arvutimängu fänni unistus