Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

Alates juunist asub ELKO Grupi ladu lennujaama kõrval

nakts_Post_1536649419637
Balti riikide, ELKO Group, IT-toodete, koduelektroonika ja lahenduste suurima turustaja ladu asub alates juunist lennujaama äripargi "Airport Park" kõrval. Ettevõte on sõlminud lepingu äripargi arendaja AS Piche'ga üle 7000 ruutmeetrit laopinna kasutamiseks.
Tänavu kevadel avatakse lennujaama kõrval uus innovatiivne äripark, mille kogupindala on 23 000 m2. “Airport Park” viimases voorus renditi see Läti suurimale ettevõttele ELKO Group’le.

ELKO Grupi esindajad märgivad, et Läti lao ruumid on seni olnud eraldatud, kuid tulevikus saavad nad olema ühes kohas. Uued ruumid on energiasäästlikumad ja kaasaegsemad, pakkudes kõrgema kvaliteediga töötingimusi.
Tulenevalt Baltimaade ärimahtude kasvust ja arengust, töötame hetkel erinevates kohtades asuvate ladudega. See muudab sisemised protsessid keerulisemaks, kallimaks ja aeglasemaks. Üleminek kaasaegasele ja kvaliteetsele laole on järgmine loogiline samm teenuste täiustamiseks ja kasvavate ärimahtude nõuete täitmiseks lähiaastatel.
Mārtiņš Pavlovskis Balti toodete ja kaubanduse direktor
Meil on hea meel, et Läti kõige edukamad ja suurimad ettevõtted valivad “Airport Park”i. On selge, et ümbritsev infrastruktuur on väga kasulik ettevõtetele, kes tegelevad kaupade hulgimüügiga. Samuti võiks öelda, et pargi ruumide kiire üürimise kiire periood on kinnitus selle kohta, et Lätis puudub kvaliteetne ja kaasaegne tööstusruum.
Pēteris Senkāns Piche OÜ juhatuse esimees
AS „ELKO Grupa” asutati 1993. aastal ning on praegu suurim IT-toodete, koduelektroonika ja lahenduste turustaja Kesk- ja Ida-Euroopas Balti riikides. Ettevõte pakub oma teenuseid enam kui 30 Euroopa ja Kesk-Aasia riigile jaemüüjatele, riistvaratootjatele ja teistele ettevõtetele. Ettevõtte käive 2017. aastal oli 1,6 miljardit US $ (1,4 miljard eurot).

SIA Piche, mis on registreeritud 2005. aastal, plaanib lähitulevikus välja töötada veel mitu äriparki lennujaama lähedal, mille kogupindala on 50 000 m2.
  1. Uudised
  2. Alates juunist asub ELKO Grupi ladu lennujaama kõrval