Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita

Tööstuse automatiseerimine

D75_1821-resize
Automatiseerimine
Avaliku teenuse automatiseerimine ja sujuv integreerimine Advantechi, Getaci, Lanneri ja Moxa usaldusväärsete uuenduslike süsteemikomponentidega. Tööstusliku asjade interneti rakendused nutikamaks tootmiseks, transpordiks, elektriga ja kommunaalteenustega varustamiseks.

Tööstuslike automaatikalahenduste ja asjade interneti universaalne pakkumislahendus: riistvara, tarkvara, kvaliteetsete ja suure jõudlusega arvutiplatvormide kohandatud projekteerimine, süsteemiintegratsioon, andmeturbe auditid.
Manussüsteemid
Riistvara ja tarkvara integreeritud arvutitele ja kontrolleritele ning teeninduskeskus Advantechi manusautomaatika arvutitele.
Inimene-masin kasutajaliides
Inimene-masin kasutajaliidese lahendused tööstusautomaatikale hõlmavad tugeva paneeliga arvuteid, tööstusmonitore ja -arvuteid, SCADA servereid, vastupidavaid mobiilseadmeid.
Vastupidavad seadmed
Getaci vastupidavad mobiilseadmed on ideaalsed kasutamiseks sõjaväe-, transpordi-, kommunaal- ja teistes karmides keskkondades, kus töökindlus on hädavajalik. Vastupidavus ja suured kohandamisvõimalused on vaid mõned Getaci toodete tugevatest omadustest. Valikusse kuuluvad Getaci käsi-, tahvel- ja sülearvutid, mis on täis- või poolvastupidavad, samuti spetsiaalselt tervishoiusektorile mõeldud tahvelarvutid.
Tehnoloogia
  • Advantech – tööstusarvutid, integreeritud süsteem, võrguseade, inimene-masin kasutajaliides, automaatika, tarkvara ja kohandatud projekteerimisteenused
  • Getac – vastupidavad ja poolvastupidavad süle-, tahvel- ja pihuarvutid
  • Lanner Electronics – integreeritud arvutid, võrguseadmed ja telekommunikatsiooniplatvormid
  • Moxa – tööstusarvutid, võrgundus, automaatika
  1. Lahendused
  2. Tööstuse automatiseerimine