Soundvision tehnoloogiad: Premium helilahendused ja voogvõimendid

Soundvision Technologies on ülemaailmselt tuntud kõrgkvaliteediliste heliseadmete tootja ja selle juhtivad kaubamärgid on TruAudio ja VSSL. TruAudio on kaubamärk, mis pakub suurt valikut arhitektuuri-, väli- ja kommertskõlareid ja on viimase 20+ aasta jooksul saavutanud oma tugeva maine pideva innovatsiooni ja suurepärase jõudluse eest. Seevastu VSSL on sujuvamaks muutnud muusika voogesitust ja muutnud selle lihtsamaks nii kodus kui ka kommertshelisüsteemides. VSSL-toega heli voogvõimendid võimaldavad teil eelistatud rakendustest edastada heli otse kõlaritesse, olenemata kõlari tüübist, ilma kolmandate osapoolte rakenduste või lahendusteta.

Rohkem infot Soundvision Technologies toodete kohta >>

AM.EE TEST:

Striimiv kast VSSL A.1 HOME, mis teeb su analoogkõlarid nutikaks>>

Populaarsemad mudelid
1 / 8
A.1 HOME VSSL
HOME AUDIO WIFI AMPLIFIER
Kust osta?
PP-6 TRUAUDIO
Phantom Series, 2-way in-ceiling speaker, 6.5" injected poly woofer, 1" silk dome swivel tweeter, 5-90 watts, 8Ω
Kust osta?
SAT3-BK TRUAUDIO
Premium round Satellite Speaker, 3" drivers, 13mm silk dome neo magnet tweeter, magnetic mount, 5-150 watts, 4Ω
Kust osta?
BD-8BK TRUAUDIO
BeatDrop 8" commercial pendant speaker with Gripple hanging kit. 70v/100v/8Ω, 5-125 watts
Kust osta?
Aitame teil tooteid valida ja kujundada süsteem vastavalt teie vajadustele.

Soundvision on tõestanud oma võimet pakkuda esmaklassilist kliendituge. Alates aedade, restoranide või hotellide vabaõhu helisüsteemide kujundamisest kuni mitmetoalise heli lahenduse toetamiseni kontorites, kodudes või kortermajades.

ELKO ja Soundvision spetsialistid tagavad, et projektides kasutatakse ainult teie vajadustele vastavaid parimaid lahendusi. ELKO pakub tasuta süsteemidisaini teenuseid, et tagada TruAudio ja VSSL lahenduste sobivus teie kavandatavate projektide jaoks.

Küsimustele saate vastuseid, rohkem infot projektide koostöövõimaluste ja individuaalsete lahenduste kohta, pöördudes ELKO äriarendusjuhi Meelis Kaar poole, e-post: Meelis.Kaar@elkogroup.com, telefon: +371 67092 382