AXIS internetivõrgu turvalahendused, juurdepääsu kontroll ja helisüsteemid

Pakume täielikku valikut AXIS võrgu videoturbelahendusi, sealhulgas kaamerad ja kodeerijad, VMS ja salvesti ning rakenduste analüüsi.

Brändi juurdepääsukontrolli lahendusi on lihtne integreerida teiste süsteemidega, mis lihtsustavad installeerimist ja vähendavad kulusid.

Axis-helisüsteemid pakuvad võimalust ajastada teateid, edastada otseülekandeid, luua atmosfääri suurepärase taustamuusika abil või kasutada seda turvasüsteemi osana.

Saadaval on nii uuenduslike funktsioonidega lahendused nii lihtsate kui ka keerukate projektide jaoks.

KÕIGE POPULAARSEMAD LAHENDUSTOOTED
1 / 8
Kantavad kehaseadmed
Kehakaamerad edastavad teravaid pilte ja heli tegevuse keskelt. Need on kerged, vastupidavad, veekindlad ja hõlpsasti kasutatavad.
VAATA ELKOS

Lisainfo
Võrgu audiosüsteemid
Täielikud kvaliteetsed helisüsteemid, mida saate kasutada erinevates olukordades: täiustage turvalisust oma ruumides.
VAATA ELKOS

Lisainfo
Juurdepääsu kontroll
Pakub teie vajadustele vastavaid juurdepääsukontrolli lahendusi - alates kõige põhilisemast juurdepääsukontrolli tarkvarast ja riistvarast kuni täpsemate valikuteni.
VAATA ELKOS
Lisainfo
Võrguühendused
Parema turvalisuse, juhtimise ja mugavuse huvides pakub külastajatele selget kahesuunalist sidet kaugsissepääsuga. Lugematute integratsioonivõimalustega.
VAATA ELKOS
Lisainfo
Termokaamerad
Termokaamerad edestavad visuaalset pilti pimedates oludes ja on suurepärane vahend inimeste ja objektide avastamiseks 24/7 jälgimisel, alates pimedatest aladest kuni päikesepaisteliste parklateni
VAATA ELKOS
Lisainfo
PTZ-kaamerad
PTZ kaamerad kasutavad panoraami, kallutust ja suumi, et pakkuda laia ala katet. Suurepärane pildikvaliteet ja suumimisvõime võimaldavad kontrollida tuvastatud turvasündmusi.
VAATA ELKOS
Lisainfo
Panoraamkaamerad
Panoraamkaamerad pakuvad laia ala katvust vaid ühe kaameraga. Monitoorivad tegevusi ja avastavad juhtumeid suurtel aladel, jälgivad inimeste voogu ning parandavad piirkonnahaldust.
VAATA ELKOS
Lisainfo
Plahvatuse eest kaitstud kaamerad
Kerge ja tugev plahvatuskaitsega fikseeritud box tüüpi kaamera, mis pakub suurepärast videokvaliteeti ja lihtsat ühemehe paigaldust.
VAATA ELKOS

Lisainfo
Fikseeritud box tüüpi kaamerad
Professionaalsed ja kulutõhusad fikseeritud kaamerad, mis sobivad paljude videovalve rakenduste jaoks/Kompaktne ja paindlik disain/Helisalvestuse tugi.
VAATA ELKOS
Lisainfo
Fikseeritud kuppelkaamerad
Kompaktkaamerad kuppelkorpusega/lainurk ja 360 °/270 °/180 ° panoraamvaated/Paindlik paigaldus seintele või lagedele/ Suurepärane videokvaliteet.
VAATA ELKOS
Lisainfo
Fikseeritud torukaamerad
Täisfunktsionaalne ja kulutõhus järelevalve. Oma õhema disainiga näevad nad igas keskkonnas suurepärased välja. Sisseehitatud IR-valgustus ja suure eraldusvõimega videokvaliteet.
VAATA ELKOS
Lisainfo
Piilukaamerad
Paindlikud, vastupidavad, varjatud disainiga piilukaamerad peaaegu igasse keskkonda / piisavalt väikesed mistahes ruumi jaoks / Terviklikud ja sujuvad piilukaamerad varjatud jälgimiseks.
VAATA ELKOS
Lisainfo
AXIS M3064-V
on ülikompaktne siseruumides fikseeritud minikuppel, millel on tolmu- ja IK08 vandaalikindel korpus, mis on lihtne seinale või lakke paigaldada
Vaata ELKOs
AXIS M2026-LE MK II
Päev / öö, kompaktne ja välistingimustes kasutamiseks mõeldud HDTV kaamera, IP66- ja IK08-reitinguga. Sisseehitatud IR-valgustus ja WDR.
Vaata ELKOs
AXIS P1447-LE
Kompaktne välistingimustes, 5MP täis-HD-videoga, päev / öö, fikseeritud kuulikaamera, mis pakub Forensic WDR ja Lightfinderit nõudlike valgustingimuste jaoks.
Vaata ELKOs
AXIS Q1700-LE
Vastupidav värviline 2 MP / 1080p HDTV numbrimärgi kaamera teravate numbrimärkide jaoks päeval ja öösel.
Vaata ELKOs
Aitame teil valida sobivaima lahenduse

Tänu oma kõrgele kvaliteedile ja turvalisusele kasutatakse Axis-lahendusi kogu maailmas transpordi-, pangandus-, haridus-, tervishoiu-, tööstus- ja kaubandussektoris. Bränd on eriti hinnatud hotellide, spordirajatiste, andmekeskuste, vanglate, kasiinode ja Safe City projektides.

Meie spetsialistid aitavad teil leida teie vajadustele sobiva lahenduse.

Küsimustele vastused ja lisateavet koostöövõimaluste ning individuaalsete projektide jaoks sobivate lahenduste leidmise kohta saate ELKO äriarendusjuhilt Meelis Kaare käest ühendust võttes, e-post: Meelis.Kaar@elkogroup.com, tel. +372 5068065