Luban ELKO Grupa ASil kasutada minu isikuandmeid kooskõlas privaatsuspoliitikaga.
Kinnita
AJAX - järgmise põlvkonna turvasüsteemid

Ajaxi järgmise põlvkonna juhtmevabad turvalahendused!

AJAX-i turvasüsteemid on mitmetel turvalahenduste näitustel saanud mainekaid auhindu ja on praegu üks auhinnatumaid juhtmevaba turvasüsteeme Euroopas.

Juhtmevabad turvasüsteemid on sobilikud mitte ainult sisetingimustes ja väikestel aladel- korterid, majad, kontorid, garaažid, vaid sobivad ka üle 100 000 m² objektidele - laod, tehased ja teised alad.

Intuitiivne disain võimaldab hakata kasutama AJAX-i tooteid nii professionaalidel kui ka algajatel vaid mõne minutiga.

1 / 8
Juhtpaneelid
Juhtpaneel on juhtmeta turvasüsteemi põhielement. See haldab kõiki Ajaxi seadmeid, aktiveerib ja deaktiveerib häired ning saadab ohu korral alarmi nii turvateenistusele kui ka teile.
Kust osta?
Leviala võimendi
Leviala võimendi suurendab kaitseala mõõtmeid, võimaldades Ajaxil kaitsta suuri tehaseid, kõrghooneid ja teisi piirkondi.
Kust osta?
Siseruumi turvalisus
Siseandurid tuvastavad ohud kohe : korteriukse avamine, koduakende purunemine ja sissetungijad kontoriruumides. MotionCam detektorid koos videovalve funktsiooniga võimaldavad häire põhjust kiiresti tuvastada.
Kust osta?
Territooriumi turvalisus
Välidetektorid tuvastavad teie territooriumil sissetungija kohe. Isegi kui keegi ronib üle aia või üritab aknast sisse piiluda, käivitavad Ajaxi detektorid alarmi silmapilkselt.
Kust osta?
Tuleohutus
Juhtmevabad tule- ja suitsuandurid kaitsevad teid ja teie kinnisvara tule eest, reageerides viivitamatult suitsule või järsule temperatuuri tõusule. Ajax FireProtect Plus suudab tuvastada vingugaasi ja vältida mürgistust. Ajaxi suitsuandurid tagavad suurepärase tuleohutuse ja töötavad turvasüsteemist sõltumatult.
Kust osta?
Üleujutuste ennetamine
Üleujutusandur tuvastab toru purunemise, pesumasina või nõudepesumasina lekke. LeaksProtect käivitab alarmi esimeste üleujutusmärkidega ja annab teada kui vesi ära kuivab.
Kust osta?
Juhtmoodulid
Aktiveerige alarm, avage värav ja lülitage kõik tuled ühe klõpsuga välja. Ohu korral kasutage paanikanuppu, et abi kutsuda ja oma perekonda teavitada.
Kust osta?
Sireenid
Sireenid hirmutavad sissetungijaid valju alarmiga ja äratavad naabrite tähelepanu.
Kust osta?
Automaatika
Nutikad pistikupesad ja releed võimaldavad Ajaxi rakenduse abil juhtida ja automatiseerida elektrilisi lukke, väravaid, katlaid ja teisi seadmeid. „Stsenaariumide” abil saate seadistada automaatika vastavalt graafikule või reageerida detektori häiresignaalidele ja süsteemirežiimi muutustele.
Kust osta?
Integreerimismoodulid
Integreerimismoodulid võimaldavad ühendada kolmandate osapoolte andurid Ajaxi süsteemiga ja vastupidi, et integreerida Ajaxi seadmed teistesse süsteemidesse.
Kust osta?
Toiteallikad
Seadmed, mis võimaldavad ühendada keskpaneele madalpingevõrkudega või kasutada välist akut.
Kust osta?
AITAME TEIL VALIDA KÕIGE SOBIVAMA LAHENDUSE

AJAX-i turvasüsteemid ühendavad professionaalse klassi seadmete töökindluse ja kasutusmugavuse. Tänapäeval kaitseb AJAX-i turvalahendustega oma valdusi enam kui 450 000 kasutajat 90 riigis üle maailma

Meie spetsialistid aitavad leida teie vajadustele kõige sobivama lahenduse.

Küsimustele vastused ja lisateavet koostöövõimaluste kohta ning üksikute projektide jaoks sobivate lahenduste leidmise korral võtke ühendust ELKO vanemtootejuhi Vitalijs Stepancovsiga, e-post: vitalijs.stepancovs@elkogroup.com, tel. +371 67093 281